فهرست این مقاله

آینه بی نهایت

تولید انواع آینه بی نهایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                0912823524202188621912

 

آینه بی نهایت

 

آینه بی نهایت

با توجه به تاثیر بسیار زیاد آینه ها در طراحی دکوراسیون داخلی هر روز شاهد تولید آینه های با طرح های مختلفی هستیم که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان استفاده می شوند ، یکی از جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو با نام آینه سه بعدی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سه بعدی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید با قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

ساختار آینه سه بعدی به گونه ای است که با روشن شده نورپردازی یک نمای بی نهایت نوری را داخل آینه مشاهده خواهید کرد به عبارتی آینه دارای عمق بی نهایتی است که البته با خطای چشم اینگونه به نظر می رسد .

 

آینه بی نهایت – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های بی نهایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه بی نهایت – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های بی نهایت که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف led به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه بی نهایت – حسگر حرکتی 

در این طرح از آآینه سه بعدی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و یپیچده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه بی نهایت – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، برنز ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های بین نهایت استفاده کرد به طور مثل برای یک قاب فلزی سفید بهتر است که از آینه دودی بکار برد .

 

آینه بی نهایت – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های بی نهایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه سه بعدی صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه نور مخفی معرفی شده است ، قیمت آینه سه بعدی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های بین نهایت ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون از آن در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه بی نهایت – قاب استیل 

در این طرح از قاب های استیل طلایی و نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیبایی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بی نهایت – قدی 

آینه های قدی کاربردی ترین نوع آینه های بی نهایت محسوب می شود که ابعاد آن معمولا 80 * 180 و 100 * 200 سانتی متر است ، این نوع آینه ها در طول روز به کرات استفاده می شود .

 

آینه بی نهایت – دو طرفه 

در سالن های زیبایی بزرگ باید از آینه های بی نهایت دو طرفه جدید و مدرن استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی است .

 

آینه بی نهایت – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بی نهایت قدی اجرا شده که اغلب لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بی نهایت – پایه دار 

در این طرح از آینه سه بعدی یک پایه فلزی یا چوپی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها در فضای داخلی بزرگ استفاده می شود .

 

آینه بی نهایت – بزرگ نما 

یک از طرح های متفاوت آینه سه بعدی که یک قسمت بزرگ نما روی آینه تعبیه شده است که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود 10 برابر بزرگتر نمایش داده خواهد شد بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بزرگ نما در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه بی نهایت – کریستال 

به طور کلی آینه سه بعدی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه بی نهایت – قاب چوبی 

به طور کلی آینه سه بعدی با قاب چوبی به سه دسته ی قاب ام دی اف ف پی وی سی و چوبی راش تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوبی بسیار جذاب تر و زیباتر به نظر می رسد اینه های قاب چوبی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه بی نهایت – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن  جدید با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های گرد بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بی نهایت - اینستاگرام

 

آینه بی نهایت - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه بی نهایت

برای اطلاع از قیمت آینه سه بعدی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سه بعدی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سه بعدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سه بعدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند