فهرست این مقاله

آینه تاجدار

تولید انواع آینه تاجدار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه تاجدار

 

آینه تاجدار

آینه های دکوراتیو قدی در طرح های بسیار متنوعی تولید شده است که دسته بندی آن با نام هایی چون آینه با قاب فلزی ، آینه با قاب چوبی ، آینه بک لایت ، آینه چراغ دار ، آینه ونیزی و آینه تاجدار شناخته شده است در این مقاله به طور اختصاصی به انواع آینه تاجدار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه تاج دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه تاجدار با قاب فلزی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه تاجدار – قاب فلزی

متداول ترین طرح آینه های تاجدار که با استفاده از قوطی های آهنی ، پروفیل آلومینیومی و و استیل تولید می شود در این بین قاب استیل بسیار جذاب تر به نظر می رسد این نوع قاب ها در رنگ های طلایی ، دودی ، نقره ای و رزگلد وجود دارد .

 

آینه تاجدار – قاب چوبی

یکی دیگر از آینه های تاجدار با قاب که به سه دسته ی ام دی اف ، پی وی سی و چوب راش تقسیم می شود در این بین نیز آینه با قاب چوبی بسیار محبوب تر به نظر می رسد این نوغ قاب ها در رنگ های مختلف وجود دارد .

 

آینه تاجدار – چراغ دار

طرح دیگری از آینه های تاجدار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا اینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرقت .

 

آینه تاجدار – بک لایت

طرح جدیدی از آینه های تاجدار که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از .ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه تاجدار – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های تاجدار دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکورزاسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه تاجدار – متحرک 

با تولید آینه های تاجدار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه تاجدار متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

 

آینه تاجدار - اینستاگرام

 

آینه تاجدار - واتساپ

 

 

 

جهت سفارش آینه تاجدار از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه تاجدار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های تاجدار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه تاجدار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار

خواهد گرفت .

 

آینه تاجدار

آینه تاجدار

آینه تاجدار

آینه تاجدار

آینه تاجدار

آینه تاجدار

آینه تاجدار

آینه تاجدار

آینه تاجدار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه تاج دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند