فهرست این مقاله

آینه تاچ دستشویی

تولید انواع آینه تاچ دستشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه تاچ دستشویی

 

آینه تاچ دستشویی

انتخاب آینه دستشویی یکی از دغدغه های طراحان دکوراسیون داخلی محسوب می شود به طوری که برای طراحی هرچه بهتر فضای داخلی یک سرویس باید از کابین روشویی و آینه دکوراتیو مناسب استفاده کرد ، یکی از جدیدترین طرج های آینه های سرویس بهداشتی با نام آینه تاچ دستشویی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های تاچ در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه تاچ دستشویی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

ساختار آینه تاچ دستشویی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دایموند زده می شود در مرحله ی بعدی نیز با استفاده از دستگاه سندبلاست طرح های مختلفی حاشیه دور آینه ایجاد می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد و سیستم تاچ روی آینه تعبیه خواهد شد .

 

آینه تاچ دستشویی – کریستال

برای تولید آینه های تاچ می توان از آینه های با شفافیت مختلفی استفاده کرد که در این بین آینه سوپر کلیر و کریستال بهترین نوع آینه از نظر شفافیت محسوب می شود ، آینه های کریستال یا اکسترا کلیر در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل تولید شده است .

 

آینه تاچ دستشویی – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه دستشویی استفاده کرد ، به طور مصال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ مشکی تزیین شده است باید از آینه های دودی بکار برد .

 

آینه تاچ دستشویی – ضد بخار

به طبع با باز کردن آب گرم در حمام بخار ناشی از آن روی سطح آینه نیز قرار خواهد گرفت به همین دلیل در این قسما از سرویس بهداشتی باید از آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه تاچ دستشویی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های تاچ حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه تاچ دستشویی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های تاچ که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل شده و بدین شکل می توانید ویدئ و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه تاچ دستشویی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه تاچ دستشویی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه ها تاچ یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیبایی ایجاد خواهد شد .

 

آینه تاچ دستشویی – کودک

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های تاچ طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمشینی مانند بتمن ، باب اسفنجی و سوباسا روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه تاچ دستشویی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های تاچ دو طرفه اجرا می شود که از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه تاچ دستشویی – بزرگ نما 

در این طرح از آینه های روشویی یک قسمت بزرگنما روی آینه وجود دارد بدین شکل براحتی می توانید نسبت به رفع نواقص صورت خود اقدام نمایید ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار می رود .

 

آینه تاچ دستشویی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های تاچ که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه تاچ دستشویی – متحرک 

با تولید آینه های تاچ متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه تاچ دستشویی متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه تاچ دستشویی – ۲۰۲۲

در این طرح شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه ها چراغ دار خواهید بود به همین دلیل با نام آینه ۲۰۲۲ شناخته شده است این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون داخلی اجرا خواهید شود ، آینه های ۲۰۲۲ فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه تاچ دستشویی - اینستاگرام

 

آینه تاچ دستشویی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه تاچ دستشویی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه تاچ دستشویی و سفارش آن می توانید به شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه تاچ دستشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه تاچ دستشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه تاچ دستشویی

آینه تاچ دستشویی

آینه تاچ دستشویی

آینه تاچ دستشویی

آینه تاچ دستشویی

آینه تاچ دستشویی

آینه تاچ دستشویی

آینه تاچ دستشویی

آینه تاچ دستشویی

آینه تاچ بک لایت

آینه تاچ دستشویی

آینه تاچ دستشویی

آینه تاچ دستشویی

آینه تاچ دستشویی

آینه تاچ دستشویی

آینه تاچ دستشویی

آینه تاچ دستشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه تاچ دستشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند