فهرست این مقاله

آینه تاچ ضد بخار

تولید انواع آینه تاچ ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                           0912823524202188621912

 

آینه تاچ ضد بخار

 

آینه تاچ ضد بخار

جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام های مختلفی چون آینه نور مخفی ، آینه لمسی و آینه هوشمند نیز شناخته شده است ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال شده و در واقع بخار روی سطح آینه از بین خواهد رفت در این مقاله به بررسی انواع آینه تاچ ضد بخار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های تاچ در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه تاچ ضد بخار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه تاچ ضد بخار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش دادده شده سپس لبه آینه ابزار دایموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد در نهایت هم سیستم ضد بخار به آینه اضافه خواهد شد .

 

آینه تاچ ضد بخار – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه تاچ استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه تاچ دودی بکار برد .

 

آینه تاچ ضد بخار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های تاچ حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگو یا اسم را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه تاچ ضد بخار – روشویی

در اغلب موارد از آینه های تاچ ضد بخار در سرویس بهداشتی استفاده می شود بدین شکل یکی از دغدغه های بسیار مهم افراد در هنگام حمام رفتن از بین خواهد رفت و حتی اگر کل فضای داخلی را بخار گرفته باشد باز هم می توان از آینه استفاده کرد .

 

آینه تاچ ضد بخار – اسیدکاری شده 

طرح دیگری از آینه تاچ ضد بخار که الگوهای مختلفی روی آینه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع آینه ها از اسیدهای مخصوص آینه و دستگاه کاتر پلاتر استفاده خواهد شد و یک آینه خاص تولید خواهد شد .

 

آینه تاچ ضد بخار – صفحه نمایش

جدیدترین طرح آینه های تاچ که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که تز طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه تاچ صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه تاچ ضد بخار صفحه نمیاش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه تاچ معرفی شده است ، قیمت آینه تاچ ضد بخار تقریبا دو برابر آینه های تاچ ساده و طرح دار است به همنی دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

آینه تاچ ضد بخار – کریستال 

به طور کلی آینه های تاچ ضد بخار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه تاچ ضد بخار – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های تاچ جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار گرفته است به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه تاچ ضد بخار – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودکان نوعی از آینه های بک لایت ضد بخار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدنی شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه تاچ ضد بخار – دو طرفه 

در سرویش بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های ضد بخار دو طرفه استفاده می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه تاچ ضد بخار – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه تاچ ضد بخار استفاده کرد بین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه تاچ ضد بخار - اینستاگرام

 

آینه تاچ ضد بخار - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی به کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه تاچ ضد بخار

برای اطلاع از قیمت آینه تاچ ضد بخار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه تاچ ضد بخار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه تاچ ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه تاچ ضد بخار

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ ضد بخار

آینه تاچ ضد بخار

آینه تاچ ضد بخار

آینه تاچ ضد بخار

آینه تاچ ضد بخار

آینه تاچ ضد بخار

آینه تاچ روشویی

آینه تاچ ضد بخار

آینه تاچ ضد بخار

آینه تاچ ضد بخار

آینه تاچ ضد بخار

آینه تاچ ضد بخار

آینه تاچ ضد بخار

آینه تاچ ضد بخار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه تاچ ضد بخار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند