فهرست این مقاله

آینه تاچ led

تولید انواع آینه تاچ led در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                  0912823524202188621912

 

آینه تاچ led

 

آینه تاچ led

به طور کلی امروزه تولید آینه های دکوراتیو نسبت به گذشته دچار تغییرات بسیار زیادی شده است به طوری که شاهد تولید آینه هایی هستیم که در ساختار آن متریال های دیگری هم جز آینه بکار رفته است ، یکی از جدیدترین طرح های این نوع آینه ها با نام آینه تاچ led شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های لمسی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه تاچ led را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandom@ مراجعه نمایید .

ساختار آینه تاچ led به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه تاچ led – کریستال 

برای تولید آینه های لمسی از آینه های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال می توان استفاده کرد که در این بین آینه سوپر کلیر و کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه تاچ led – روشویی

بیش از 70 درصد آینه های لمسی به عنوان آینه روشویی مورد استفاده قرار می گیرد که در ایران نیز به کرات از این نوع بکار می رود ، ابعاد استاندارد آینه های روشویی قطر 60 ، 70 و 80 سانتی متر است که با توجه به ابعاد کابین یکی از آن ها روی دیوار اجرا خواهد شد .

 

آینه تاچ led – قدی

آینه های قدی پرکاربردترین نوع آینه در ساختمان های مسکونی و همچنین سالن های زیبایی و مزون ها می باشد که اگر به صورت تاچ نور مخفی تولید شود به طبع نمای بسیار زیبایی را در فضای داخلی مورد نظر ایجاد خواهد کرد .

 

آینه تاچ led – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار آینه های ضد بخار به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن پس از چند ثانیه مجو خواهد شد .

 

آینه تاچ led – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های نور مخفی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه تاچ led صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه تاچ led – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگو را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه تاچ led – کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در طرح های مختلفی تولید می شود .

 

آینه تاچ led – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که فریم صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته و شخصیت های سینمایی و هنری مانند آنجلینا جولی روز آینه حکاکی شده است .

 

آینه تاچ led – قاب استیل 

در این طرح از آینه های لمسی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور اینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه تاچ led – دو طرفه 

در سالن های کوچک بهتر است که از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه تاچ led – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه های نوعی از آینه های بک لایت اجرا شده که اغلب به صورت قدی بوده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه تاچ led – بی نهایت 

خاص ترین طرح آینه های تاچ که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که که یک عمق نورپردازی سه بعدی داخل آینه قابل مشاهده  می باشد .

 

آینه تاچ led – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه تاچ استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ بای از آینه های دودی بکار برد ، آینه های رنگی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه تاچ led – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجای آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه تاچ LED متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه تاچ led – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده خواهد گرفت ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه تاچ led - اینستاگرام

 

آینه تاچ led - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه تاچ led را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه تاچ led و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه تاچ led مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه تاچ led در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه تاچ led

آینه تاچ led

آینه پشت نور

آینه تاچ led

آینه تاچ led

آینه تاچ led

آینه تاچ led

آینه تاچ led

آینه تاچ ledر

آینه تاچ led

آینه تاچ led

آینه تاچ led

آینه تاچ led

آینه تاچ led

آینه تاچ led

آینه تاچ led

آینه تاچ led

آینه تاچ led

آینه تاچ led

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه تاچ led در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند