فهرست این مقاله

آینه تخت خواب

تولید انواع آینه تخت خواب در صنایع شیشه و آینه کولیوند                             ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه تخت خواب

 

آینه تخت خواب

آینه های دکوراتیو در اقسام مختلفی وجود دارد که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد یکی از کاربردی ترین طرح های آینه دکوراتیو در اتاق خواب اجرا خواهد شد که در واقع با نام آینه تخت خواب شناخته شده است در این مقاله به بررسی انواع آینه تخت خواب می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه تخت خواب را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه تخت خواب – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های تخت خواب که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص رگیم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه تخت خواب – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های تخت خواب که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا اینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه تخت خواب – قاب استیل 

در این طرح از آینه های تخت خواب که یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه تخت خواب – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه تخت خواب – قاب چوبی 

به طور کلی قاب های چوبی به سه دسته ی قاب های پی وی سی ، ام دی اق و چوب تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوبی جذاب ترین طرح آینه های قاب دار محسوب می شود این نوعه قاب ها در اشکال هندسی مختلف قابل تولید می باشد .

 

آینه تخت خواب – متحرک 

با تولید آینه های تخت خواب متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه تخت خواب - اینستاگرام

 

آینه تخت خواب - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه تخت خواب به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه تخت خواب و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه  کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت

در صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه تخت خواب با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مسنقیبم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه تخت خواب

آینه تخت خواب

آینه تخت خواب

آینه تخت خواب

آینه تخت خواب

آینه تخت خواب

آینه تخت خواب

آینه تخت خواب

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه تخت خواب در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند