فهرست این مقاله

آینه ترافیکی

تولید انواع آینه ترافیکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                       0912823524202188621912

 

آینه ترافیکی

 

آینه ترافیکی

آینه های کاربردی از گذشته تا به امروز در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است به طوری که در جدیدترین طرح ها از آینه های کاربردی محدب با ابعاد بزرگ در خیابان ها به کرات بکار می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های محدب به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های محدب در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه محدب پایه دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ترافیکی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های محدب که با نام آینه محدب ترافیکی چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه ترافیکی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوراهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار می رود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه ترافیکی – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های محدب که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد این نوع آینه ها در اتوبان های بزرگ بکار می رود که موجب تسهیل در رفت و امد اتومبیل ها خواهد شد .

 

آینه ترافیکی – کریستال 

به طور کلی آینه های محدب از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضحامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه ترافیکی – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های محدب استفاده کرد به طور مثال در فضای داخلی سفید رنگ از آینه های دودی بکار می رود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های رنگی بکار برد چرا که در این صورت هیچ گوه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه ترافیکی - اینستاگرام

 

آینه ترافیکی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش آینه ترافیکی

برای اطلاع از قیمت آینه های محدب و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های محدب در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه ترافیکی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های دکوری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند