فهرست این مقاله

آینه جورچین

تولید و اجرای آینه جورچین در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                               0912823524202188621912 

 

آینه جورچین

 

آینه جورچین

در تاریخ کهن کشور عزیزمان ایران از دوره ساسانیان رواج داشته است و از دیر باز آینه و آب در فرهنگ اصیل ما نماد روشنایی و پاکی و صداقت می باشد و به همین دلیل هم است که آینه در سفره هفت سین همه ما در عید باشکوه نوروز دیده می شود ، جالب است که بدانید که این روش در ابتدا توسط هنرمندان عزیز کشورمان ابداع شد و خوشبختانه این سنت زیبا و کهن امروزه هم در منازل اکثر ما رواج دارد .

 

کاربردهای آینه جورچین

 

مراحل انجام آینه جورچین در صنایع شیشه و آینه کولیوند

فرایند انجام آینه جورچین در صنایع شیشه و آینه کولیوند بدین صورت است که ابتدا تیم طراحی صنایع شیشه و آینه کولیوند به منزل یا محیط کاری شما عزیزان جهت اندازه گیری دقیق و انتخاب طرح مورد دلخواه شما  می آید و پس از اینکه تیم طراحی ما طرح های ما را به شما پیشنهاد دادند و طرح مورد دلخواه شما از طرح های آینه جورچین پیشنهاد شده انتخاب شد در مرحله بعدی تیم تولید و برشکاری آینه ما شروع به ساخت و تولید طرح انتخاب شده  می کنند و در مرحله آخر هم طرح آینه جورچین انتخاب شده توسط تیم نصب و پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند در منزل یا محیط کاری شما اجرا می شود ، لازم به ذکر است تمامی این مراحل  در کمترین زمان ممکن انجام می شود و چنانچه پس از نصب و اجرای آینه جورچین کوچکترین مشکلی پیش آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند خود را موظف به تعهد کاری می داند و در اسرع وقت اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

توجه داشته باشید که نصب آینه جورچین یا پازلی در هر طرحی باید توسط افراد فنی و متخصص انجام شود زیرا کوچکترین اشباهی در چسباندن یک قطعه از آینه ها موجب بهم ریختگی تمامی قطعات خواهد شد لذا قبل از چسباندن آینه ها به دیوار باید محاسبات دقیق و همچنین فرآیند تراز کردن صورت گیرد منظور از محاسبات تقسیم بندی آینه جورچین روی دیوار به صورت برابر می باشد .

 

انواع آینه جورچین صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • آینه کاری لوزی لوزی
  • آینه کاری طرح شکسته
  • آینه کاری شش ضلعی
  • آینه کاری نا متقارن
  • آینه کاری مربعی
  • آینه کاری مستطیلی

 

آینه جورچین لوزی

آینه کاری لوزی به عنوان اولین روش آینه کاری روی دیوار خیلی زود در کشورمان فراگیر شد که با رویکار آمدن روش های جدید رقابت در بین انواع مختلف آینه های جورچین بسیار بیشتر شد اما همچنان به دلیل قیمت مناسب آینه لوزی پرتقاضاترین نوع آینه کاری محسوب می شود .

 

آینه جورچین رنگی

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از ترکیبات شیمیایی آینه های رنگی طلایی ، مسی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز را تولید می کند لازم به ذکر است که تصاویر به صورت کاملا واضح در آینه قابل مشاهده می باشند ، به طور مثال برای ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی فضای داخلی در نظر گرفته شده است باید از آینه جورچین برنز یا شامپاینی استفاده کرد .

 

آینه جورچین آنتیک

یکی از زیباترین انواع آینه کاری روی دیوار که از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده استفاده می شود در این روش تعدادی تایل های مربعی و مستطیلی شکل آینه آنتیک طبق الگو کنار هم قرار داده می شوند .

 

آینه جورچین مربعی

در این روش تعدادی آینه مربعی شکل با اندازه های یکسان طبق الگو کنار هم قرار داده می شوند آینه کاری با تایل های مربعی در ساختمان هایی که ارتفاع دیوار مورد بلند است استفاده می شود .

 

آینه جورچین گرد 

برای اجرای آین های جورچین گرد تعدادی آینه گرد با ابعاد مختلف به صورت منظم و نا منظم روی دیوار قرار داده می شوند البته بهتر است که پس از برش آینه ها از دستگاه فرم زن جهت ابزار زدن دور آینه استفاده شود .

آینه جورچین نامتقارن

نوع دیگری از آینه های جورچین که تعدادی آینه با اشکال مختلف هندسی به صورت نامنظم روی دیوار قرار داده می شوند ، این نوع آینه کاری در واقع ترکیب آینه کاری مربعی ، مستطیلی و گرد است .

 

آینه جورچین طرح شکسته

در این روش تعدادی آینه سه گوش با اظلاع مختلف کنار هم قرار داده می شوند به طوری که از فاصله ی 1متری به صورت شکسته دیده می شود ، آینه کاری طرح شکسته به آینه کاری مدرن نیز شهرت دارد .

 

آینه جورچین سه بعدی

طرح جدیدی از آینه های جورچین که با استفاده از ورق های PVC و آینه های ابزارخورده تولید می شود ، استفاده از ورق های PVC با ضخامت مختلف موجب ایجاد نمای سه بعدی در آینه خواهد شد .

 

آینه جورچین نورپردازی شده

یکی از جدیدترین روش های آینه کاری جورچین که پشت هر تایل آینه نورپردازی مخفی صورت می گیرد برای اجرای این نوع آینه کاری از LED های دو لاین رنگی متناسب با رنگ آینه استفاده می شود .

 

آینه جورچین لمسی

طرح جدیدی از آینه های جورچین که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده و با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند است .

 

آینه جورچین ریموتی 

طرح دیگری از آینه های جورچین که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش خواهد داد .

 

آینه جورچین حسگری

در این طرح از آینه های جورچین با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه جورچین صفحه نمایش دار 

در این طرح از آینه های جورچین یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه جورچین صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه جورچین با قاب استیل 

در این طرح از آینه های جورچین یک قاب استیل طلای یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مردن بکار برد .

 

آینه جورچین کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های جورچین طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاک می شود ، بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه جورچین دخترانه

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های جورچین طراحی شده است که که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه جورچین آرایشگاه

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها معمولا نوعی از آینه های جورچین اجرا می شود که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه جورچین دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های جورچین دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه جورچین کریستال 

آینه های جورچین از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اسکترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه جورچین قاب چوبی 

به طور کلی آینه های با قاب چوبی به سه دسته ی قاب ام دی اف ، پی وی سی و قاب چوبی راش تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوبی جذاب تر به نظر می رسد ، آینه های قاب چوبی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه جورچین - اینستاگرام

آینه جورچین - واتساپ

 

پرسش های شما عزیزان در رابطه با آینه جورچین :
1- آیا پس از نصب آینه جورچین می توان آن را به مکان دیگری حمل کرد ؟

اگر آینه کاری رو دیوار انجام شود خیر اما اگر آینه کاری روی ورق PVC انجام شود سپس روی دیوار قرار گیرد براحتی می توانید آینه جورچین را به مکان دیگری منتقل کنید .

2- قیمت آینه جورچین چگونه محاسبه می شود ؟

توجه داشته باشید که 3 پارامتر در تعیین قیمت آینه های جورچین تاثیرگذار هستند 1- نوع آینه کاری 2- متراژ آینه کاری 3- رنگ آینه

3- برای سفارش آینه جورچین چه کاری انجام دهیم ؟

با شماره های 02188621912 0912823524209214195178 تماس حاصل فرمایید.

4-  رنگ های موجود در اجرای آینه جورچین چه رنگ هایی است؟

سفید ، برنز ، مسی ، طلایی

5- نحوه محاسبه قیمت آینه جورچین به چه نحوی است ؟

قیمت آینه های جورچین به متراژ کار و همچنین نوع آینه کاری مورد نظر بستگی دارد به طور مثال قیمت آینه کاری نامتقارن حدود 30 درصد از آینه کاری لوزی با متراز مشابه تفاوت دارد برای اطلاع از جزئیات بیشتر با شماره های بالا تماس حاصل نمایید .

6- منزل من دز شهرستان است ایا برای اجرای آینه جورچین به شهرستان هم می آیید؟

اگر متراژ کار کم باشد ما طرح مورد نظر شما را تولید می کنیم و سفارش را پست می کنیم که توسط نصاب خود شما نصب شود اما اگر متراژ کار شما بالا باشد نصب هم توسط تیم صنایع شیشه و آینه کولیوند انجام می شود .

جهت مشاهده همه نمونه کارهای صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :      نمونه کارها

و در پایان تیم صنایع شیشه و آینه کولیوند امیدوار است که شما را در انتخاب طرح مورد دلخواهتان کمک کرده باشد .

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

آینه جدید

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

آینه جورچین

 آینه جورچین

 آینه جورچین

 

 

دیگر محولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه کاری آینه دکوراتیو آینه رنگی آینه آنتیک آینه لوزی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه جورچین در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید:

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند