فهرست این مقاله

آینه حسگری

تولید انواع آینه حسگری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

آینه حسگری

 

آینه حسگری

در گذشته از آینه های ساده مربعی ، مستطیلی و گرد در بخش های مختلف استفاده می شد و به عبارتی آینه فقط جنبه ی کاربردی داشت و برای انعکاس تصویر اشخاص استفاده می شد اما رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی و با رویکار آمدن آینه های هوشمند مانند آینه حسگری حرکتی و آینه لمسی طراحی دکوراسیون داخلی تغییرات بسیبار گسترده ای کرده است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه های هوشند از جمله آینه حسگری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

به طور کلی آینه های هوشمند به سه دسته ی آینه های لمسی ، آینه های ریموتی و آینه حسگری تقسیم می شود که در این مقاله به طور خاص به نحوه ی عملکرد آینه های حسگری و ویژگی های این نوع آینه ها پرداخته خواهد ، عملکرد آینه حسگری به گونه ای است که با حرکت دست از قسمت تعیین شده چراغ های آینه روشن شده سپس با حرکت مجدد دست چراغ های خاموش خواهد شد .

 

آینه حسگری – گریم 

متداول ترین طرح آینه های حسگری که از یک آینه با ابعاد مورد نظر همراه با لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی تشکیل شده است در واقع ساختار آینه گریم به گونه ای است که یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس یک فریم چوبی دور آینه قرار گرفته که روی فریم لامپ های کم مصرف قرار گرفته است .

 

آینه حسگری – روشویی

طراحی سرویس بهداشتی نیز از مهم ترین بخش های طراحی یک ساختمان محسوب می شود که با استفاده از آینه های هوشمند حسگری با نورپردازی مخفی می توان یک طراحی ایده ال را برای سرویس بهداشتی اجرا کرد ، ساختار آینه های حسگری روشویی به گونه ای است که یک آینه ابعاد و طرح مورد نظر در نظر گرفته شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه حسگری – سالن زیبایی

آینه های سالن زیبایی معمولا ابعاد بزرگی داشته و به روش های مختلفی نصب می شود به طور مثال می توان باکس های چوبی را تولید کرده و آینه های هوشمند نورپردازی شده را روی باکس های چوبی چسباند .

 

آینه حسگری – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست طرح های مختلفی روی آینه های هوشمند به صورت مات ایجاد می شود به طوری که ابتدا طرح مورد نظر توسط دستگاه کاتر پلاتر ایجاد شده سپس با استفاده از پمپ های فشار قوی پودر سیلیس روی شیشه پاشیده خواهد شد .

 

آینه حسگری – سوپر کلیر و کریستال

به طور کلی آینه های هوشمند از نظز شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید آینه های حسگری محسوب می شود .

 

آینه حسگری – قدی 

آینه های قدی متداول ترین طرح آینه دکوراتیو در ساختمان های مسکونی محسوب می شود چنانچه از آینه های بک لایت قدی استفاده شود سطح طراحی دکوراسیون داخلی نیز ارتقا پیدا خواهد کرد .

 

آینه حسگری – سه بعدی 

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده خواهد شد ، آینه های سه بعدی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه حسگری – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های حسگری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه حسگری صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه حسگری صقحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه حسگر معرفی شده است ، قیمت آینه حسگری صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های حسگری ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه حسگری – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های حسگری جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار گرفته است به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های با قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه حسگری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهنیه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه سهتید بهتر است که از آینه دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضای اضافی اشغال نخواهد شد .

 

آینه حسگری – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های حسگری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگ داخل آینه مشاهده خواهد شد آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه حسگری - اینستاگرام

 

آینه حسگری - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه حسگری

برای اطلاع از قیمت آینه حسگری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه حسگری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است فروش آینه حسگری در صنایع شیشه و آینه کولیوند بدون واسطه و به صورت مستقیم صورت می گیرد لذا این نوع آینه ها با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه حسگری

آینه حسگری

آینه حسگری

آینه چراغی

آینه حسگری

آینه حسگری

آینه حسگری

آینه حسگری

آینه حسگری

آینه حسگری

آینه حسگری

آینه حسگری

آینه حسگری

آینه حسگری

آینه حسگری

آینه حسگری

آینه حسگری

آینه حسگری

آینه حسگری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه حسگری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند