فهرست این مقاله

آینه خاص

تولید انواع آینه خاص در صنایع شیشه و آینه کولیوند                             0912823524202188621912

 

آینه خاص

 

آینه خاص

آینه های دکوراتیو در طرح های بسیار مختلفی تولید می شود که هر یک از طرح ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های مدرن و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های مدرن در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وبسایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه خاص – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های مدرن که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه خاص – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های مدرن که با نام آینه بک لایت شناخه شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا اینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرخله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردزی صورت خواهد گرفت .

 

آینه خاص – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه خاص – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های مدرن بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 80 * 200 سانتی متر تولید شده است البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه خاص – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه خاص - اینستاگرام

 

آینه خاص - واستاپ

 

 

 

راه های ارتیاطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش آینه خاص

برای اطلاع از قیمت آینه های مدرن و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های مدرن در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می کیرد ضمنا به دلیل فروش مسقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه خاص

آینه خاص

آینه خاص

آینه خاص

آینه قدی

آینه خاص

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند