فهرست این مقاله

آینه خم

تولید انواع آینه خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه خم

 

آینه خم

استفاده از آینه در قسمت های مختلف از ساختمان یک امر ضروری و بدیهی است به طوری که در طراحی دکوراسیون مدرن اجرای انواع آینه کاری یکی از مهم ترین بخش ای طراحی محسوب می شود در این مقاله به بررسی انواع آینه خم و آینه های دکوراتیو خاص می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خو را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه خم – کریستال

آینه های خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال از شفافیت بسایر بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

آینه خم – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه خم استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با دیوارهای سفید رنگ بهتر است که از آینه های دودی بکار برد .

 

آینه خم – آنتیک

جذاب ترین نوع آینه های خم که با نام های آینه آنتیک و آینه پتینه کاری شده شناخته شده است فرآیند تولید آینه های آنتیک بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه خم – بک لایت 

طرح جدید از آینه های خم که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه خم – ضد بخار

در سرویس بهداشتی های مستر و سرویس های حمام باید از آینه های ضد بخار هوشمند استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آینه مجو خواهد شد .

 

آینه خم – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های خم که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه خم – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه لاکچری بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه خم – متحرک 

با تولید آینه های خم متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه های که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه خم متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه خم - اینستاگرام

 

آینه خم - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه خم

برای اطلاع از قیمت آینه های خم و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه خم مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه خم

آینه خم

آینه خم

آینه خم

آینه خم

آینه خم

آینه خم

آینه خم

آینه خم

آینه خم

آینه خم

آینه خم

آینه خم

آینه خم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند