فهرست این مقاله

آینه دستشویی بزرگ

تولید انواع آینه دستشویی بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه دستشویی بزرگ

 

آینه دستشویی بزرگ

آینه های دستشویی متعددی در صنعت شیشه تولید شده که هر یک از آن ها برای دکور مخصوصی استفاده می شود از همین رو طراحان دکوراسیون داخلی انتخاب های گوناگونی برای این قسمت از ساختمان پیش و رو دارند ، در این مقاله به بررسی انواع آینه دستشویی بزرگ و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دستشویی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دستشویی بزرگ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه دستشویی بزرگ بک لایت به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نور مخفی صورت می گیرد .

 

آینه دستشویی بزرگ – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه دستشویی بزرگ – ریموتی

طرح دیگری از آینه های دستشویی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه دستشویی بزرگ – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های بک لایت که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه دستشویی بزرگ – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه دستشویی بزرگ – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های دستشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه دستشویی بزرگ – قاب استیل 

در این طرح از آینه های سرویس بهداشتی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های استیل طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه دستشویی بزرگ – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های روشویی دو طرفه مدرن بکار می رود ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل طلایی و نقره ای و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه دستشویی بزرگ – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های دستشویی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه دستشویی بزرگ

برای اطلاع از قیمت آینه دستشویی بزرگ و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دستشویی بزرگ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دستشویی بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

 

 

آینه دستشویی بزرگ

آینه دستشویی بزرگ

آینه دستشویی بزرگ

آینه دستشویی بزرگ

آینه دستشویی بزرگ

آینه دستشویی بزرگ

آینه دستشویی بزرگ

آینه دستشویی بزرگ

آینه دستشویی بزرگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دستشویی بزرگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند