فهرست این مقاله

آینه دستشویی بک لایت

تولید انواع آینه دستشویی بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               0912823524202188621912

 

آینه دستشویی بک لایت

 

آینه دستشویی بک لایت

برای طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی از متریال های مختلفی استفاده می شود یکی از مهم ترین آن ها کابین روشویی و آینه سرویس بهداشتی می باشد از همین رو در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه روشویی که با نام آینه دستشویی بک لایت شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دستشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دستشویی بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه دستشویی بک لایت به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دستشویی بک لایت – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه دستشویی بک لایت – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نورمخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ و افکت های نمیاش نور را تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه دستشویی بک لایت – حسگر  حرکتی

در این طرح از آینه های دستشویی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه دستشویی بک لایت – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیید شده روی آینه بخار روی ان محو خواهد شد .

 

آینه دستشویی بک لایت – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های دستشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه دستشویی بک لایت – گرد 

به طور کلی آینه های دستشویی بک لایت در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود که در این بین آینه گرد محبوب ترین طرح آینه بک لایت به شمار می رود که برای تولید آن از دستگاه برش CNC استفاده می شود .

 

آینه دستشویی بک لایت – قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی مدرن و جدید یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه دستشویی بک لایت – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های دو طرفه استفاده می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است .

 

آینه دستشویی بک لایت – متحرک 

با تولید آینه های دستشویی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه دستشویی بک لایت متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه دستشویی بک لایت - اینستاگرام

 

آینه دستشویی بک لایت - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه دستشویی بک لایت به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه دستشویی بک لایت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دستشویی بک لایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دستشویی بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دستشویی بک لایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند