فهرست این مقاله

آینه دستشویی بک لایت

تولید انواع آینه دستشویی بک لایت در  صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه دستشویی بک لایت

 

آینه دستشویی بک لایت

در طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی مدرن از آینه های دکوراتیو به کرات استفاده می شود به طوری که برای هر نوع طراحی یک آینه دکوراتیو خاص تولید شده است ، جدیدترین طرح آینه های دستشویی با نام آینه دستشویی بک لایت شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دستشویی بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه دستشویی بک لایت به گونه ای است که با ابتدا آیه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دستشویی بک لایت – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه دستشویی بک لایت – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های بک لایت که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه دستشویی بک لایت – حسگر حرکتی

در این طرح تز آینه های دستشویی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است و به همین دلیل از قیمت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه دستشویی بک لایت – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشز باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال خواهد شد .

 

آینه دستشویی بک لایت – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح های آینه دستشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه دستشویی بک لایت صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه دستشویی بک لایت صفه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های دستشویی ساده و طرح دار ایت به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

آینه دستشویی بک لایت – قاب استیل 

در این طرح از آینه های دستشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال روی دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب طلایی استفاده کرد بدین شکل رنگ ها در فضای داخلی مکمل هم خواهند بود .

 

آینه دستشویی بک لایت – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که یک قاب صورتی یا سفید به عنوان فریم دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته انیمیشنی روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه دستشویی بک لایت – دخترانه 

برای سرویس بهداشتی های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه در پروژه های خاصی استفاده خواهد شد .

 

آینه دستشویی بک لایت – بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود ، این نوع آینه ها دارای اختلاف ابعاد مشهود بین عرض و طول است چرا که در غیر این صورت شکل هندسی آینه ایجاد نخواهد شد .

 

آینه دستشویی بک لایت – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه دستشویی بک لایت – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های دستشویی مدرن که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگ داخل آینه قابل مشاهده می باشد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه دستشویی بک لایت - اینستاگرام

 

آینه دستشویی بک لایت - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه دستشویی بک لایت را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه دستشویی بک لایت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دستشویی بک لایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دستشویی بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت  .

 

آینه بک لایت دستشویی

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

قیمت آینه دستشویی

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی بک لایت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دستشویی بک لایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند