فهرست این مقاله

آینه دستشویی تاچ

تولید انواع آینه دستشویی تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   0912823524202188621912

 

آینه دستشویی تاچ

 

آینه دستشویی تاچ

آینه های دستشویی یکی از مهم ترین آینه های کاربردی در هر ساختمانی محسوب می شود که در طول روز به کرات مورد استفاده خانم ها قرار می گیرد ، یکی از جدیدترین آن ها با نام آینه دستشویی تاچ یا لمسی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دستشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دستشویی تاچ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه های دستشویی تاچ به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحلی بعدی با استفاده از دستگاه سندبلاست حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم نور مخفی و سیستم لمسی روی آینه اجرا می شود .

 

آینه دستشویی تاچ – کریستال

آینه ها از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیسترین میزان شفافیت است ، این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه دستشویی تاچ – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه روشویی استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

آینه دستشویی تاچ – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را آینه حکاکی کرد .

 

آینه دستشویی تاچ – ضد بخار 

با گرمای ناشی از آب گرم در حمام و ایجاد بخار روی سطح آینه بهتر است که از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از ساختمان استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد ، آینه های ضد بخار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه دستشویی تاچ – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های دستشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه دستشویی تاچ صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه دستشویی تاچ صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های تاچ ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاص ساختمانی استفاده می کنند .

 

آینه دستشویی تاچ – قاب استیل 

در این طرح از آینه های دستشویی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه دستشویی تاچ – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های تاچ دو طرفه مدرن استفاده می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه بکار برده خواهد شد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه دستشویی تاچ - اینستاگرام

 

آینه دستشویی تاچ - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه دستشویی تاچ

برای اطلاع از قیمت آینه دستشویی تاچ و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دستشویی تاچ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دستشویی تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دستشویی تاچ

آینه دستشویی تاچ

آینه دستشویی تاچ

آینه دستشویی تاچ

آینه دستشویی تاچ

آینه دستشویی تاچ

آینه دستشویی تاچ

آینه دستشویی تاچ

آینه دستشویی تاچ

آینه دستشویی تاچ

آینه دستشویی تاچ

آینه دستشویی تاچ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتری پیرامون آینه دستشویی تاچ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند