فهرست این مقاله

آینه دستشویی شیک

تولید انواع آینه دستشویی شیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

آینه دستشویی شیک

 

آینه دستشویی شیک

همیشه یکی از دغدغه های بسیار مهم افراد خانواده طراحی داخلی سرویس بهداشتی بوده به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی بخش قابل توجهی از وقت خود را جهت تزیین فضای داخلی سرویس بهداشتی می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه دستشویی شیک و ویژگی های هر کی از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دستشویی شیک را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دستشویی شیک – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت موب به آینه اصلی چسبیده خواهد شد به طوری که آینه تصاویر به به صورت سه بعدی انعکاس می دهد .

 

آینه دستشویی شیک – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های دستشویی که با نام های آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دستشویی شیک – لمسی

طرح جدیدی از آینه های دستشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه دستشویی شیک – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه دستشویی شیک – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های دستشویی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه دستشویی شیک – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار آینه های ضد بخار به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار آن محو خواهد شد .

 

آینه دستشویی شیک – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های دستشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه دستشویی شیک – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های دستشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود ، به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیبایی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دستشویی شیک – دخترانه 

برای سرویس بهداشتی های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه دستشویی شیک – بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی خواهد شد .

 

آینه دستشویی شیک – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل طلایی و نقره ای و هایگلاس رنگی می باشد ، در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه دستشویی شیک دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضای اضافی اشغال نخواهد شد .

 

آینه دستشویی شیک – متحرک 

با تولید آینه های روشویی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه دستشویی شیک - اینستاگرام

 

آینه دستشویی شیک - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه دستشویی شیک را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه دستشویی شیک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122149467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دستشویی شیک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دستشویی شیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دستشویی مدرن

آینه دستشویی شیک

آینه دستشویی شیک

آینه دستشویی شیک

آینه دستشویی شیک

آینه دستشویی شیک

آینه دستشویی شیک

آینه دستشویی شیک

آینه دستشویی شیک

آینه دستشویی شیک

آینه دستشویی شیک

آینه دستشویی شیک

آینه دستشویی شیک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دستشویی شیک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :»

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند