فهرست این مقاله

آینه دستشویی ضد بخار

تولید انواع آینه دستشویی ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

آینه دستشویی ضد بخار

 

آینه دستشویی ضد بخار

آینه های دستشویی کاربردی ترین طرح آینه های ساختمانی محسوب می شود که طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها برای تزیین فضای داخلی سرویس بهداشتی استفاده خواهد شد ، یکی از جدیدترین طرح های آینه دستشویی با نام آینه دستشویی ضد بخار شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سرویس بهداشتی در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دستشویی ضد بخار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه دستشویی ضد بخار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی شده و سیستم ضد بخار روی آینه اجرا خواهد شد .

 

آینه دستشویی ضد بخار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های دستشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال شده و با لمس مجدد همان قسمت سیستم ضد بخار غیر فعال خواهد شد ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه دستشویی ضد بخار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های دستشویی که با استفاده از ریموت سیستم ضد بخار فعال و غیر فعال می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه دستشویی ضد بخار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های سرویس بهداشتی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه می توان سیستم ضد بخار را فعال و غیر فعال کرد ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه دستشویی ضد بخار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه دستشویی ضد بخار – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مرد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آسنه دستشویی ضد بخار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه دستشویی ضد بخار صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های دستشویی ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند ، آینه دستشویی ضد بخار صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است .

 

آینه دستشویی ضد بخار – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های دستشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طوری مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه دستشویی ضد بخار – کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، باب اسفنجی و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه دستشویی ضد بخار – دخترانه 

برای سرویس بهداشتی های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه دستشویی ضد بخار – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده می شود که از دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه دستشویی ضد بخار – بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکاتر رفته و موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی خواهد شد .

 

آینه دستشویی ضد بخار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های روشویی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل ان قابل مشاهده می باشد .

 

آینه دستشویی ضد بخار – متحرک 

با تولید آینه های دستشویی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل خواهد شد .

 

آینه دستشویی ضد بخار - اینستاگرام

 

آینه دستشویی ضد بخار - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه دستشویی ضد بخار

برای اطلاع از قیمت آینه دستشویی ضد بخار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دستشویی ضد بخار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دستشویی ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی ضد بخار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دستشویی ضد بخار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند