فهرست این مقاله

آینه دستشویی لاکچری

تولید انواع آینه دستشویی لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

آینه دستشویی لاکچری

 

آینه دستشویی لاکچری

آینه های دکوراتیو به بخش های مختلفی تقسیم می شود که هر یک از آن ها در قسمت خاصی در ساختمان استفاده خواهد شد در این بین آینه های سرویس بهداشتی مهم ترین نوع آینه دکوراتیو در ساختمان به شمار می شود از همین رو در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه دستشویی که با نام آینه دستشویی لاکچری شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دستشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دستشویی لاکچری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دستشویی لاکچری – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپس تعدادی آینه با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طور که آینه تصایور را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

آینه دستشویی لاکچری – بک لایت

این نوع آینه ها با نام های آینه بک لایت ، آینه نور مخفی و آینه نوری شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دستشویی لاکچری – لمسی

طرح جدیدی از آینه های دستشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده و با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه دستشویی لاکچری – ریموتی

طرح دیگری از آینه های دستشویی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه دستشویی لاکچری – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های دستشویی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه دستشویی لاکچری – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه یا است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد ، آینه دستشویی لاکچری ضد بخار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه دستشویی لاکچری – قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفده می شود ، به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دستشویی لاکچری – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های دستشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار می گیرد به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه دستشویی لاکچری – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه دستشویی لاکچری – بیضی 

برای تولید آینه های سرویش بهداشتی بیضی باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

آینه دستشویی لاکچری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه دستشویی لاکچری – کریستال 

آینه های دستشویی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه دستشویی لاکچری - اینستاگرام

 

آینه دستشویی لاکچری - واتسا

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه دستشویی لاکچری

برای اطلاع از قیمت آینه دستشویی لاکچری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دستشویی لاکچری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دستشویی لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دستشویی لاکچری

آینه دستشویی لاکچری

آینه دستشویی لاکچری

آینه دستشویی لاکچری

آینه دستشویی لاکچری

آینه دستشویی لاکچری

آینه دستشویی لاکچری

آینه دستشویی لاکچری

آینه دستشویی لاکچری

آینه دستشویی لاکچری

آینه دستشویی لاکچری

آینه دستشویی لاکچری

آینه دستشویی لاکچری

آینه دستشویی لاکچری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دستشویی لاکچری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند