فهرست این مقاله

آینه دستشویی لمسی

تولید انواع آینه دستشویی لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه دستشویی لمسی

 

آینه دستشویی لمسی

نسل جدیدی از آینه های سرویس بهداشتی که در طراحی دکوراسیون مدرن از جایگاه ویژه ای برخوردار است و طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها برای طراحی هر چه بهتر فضای داخلی سرویس بهداشتی استفاده می کنند ، در این مقاله به بررسی آینه دستشویی لمسی با نورپردازی مخفی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سرویس بهداشتی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دستشویی لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه های دستشویی لمسی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد در نهایت هم سیستم لمسی روی آینه اجرا خواهد شد .

 

آینه دستشویی لمسی – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه لمسی استفاده کرد ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه دستشویی لمسی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه دستشویی لمسی – ضد بخار 

به طبع با باز کردن آب گرم در حمام بخار ناشی از آن روی سطح آینه نیز قرار می گیرد به همین دلیل بهتر است که از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه دستشویی لمسی – بی نهایت 

در این طرح از آینه های روشویی یک نمای بی نهایت از نور مخفی داخل آینه مشاهده می شود ، برای تولید این نوع آینه ها از شیشه های رفلکس رنگی و قاب های فلزی مدرن استفاده خواهد شد .

 

آینه دستشویی لمسی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های دستشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه دستشویی لمسی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه دستشویی لمسی صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های دستشویی معرفی شده است .

 

آینه دستشویی لمسی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های دستشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه دستشویی لمسی – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودکان نوعی از آینه های بک لایت جدید و مدرن طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه دستشویی لمسی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های لمسی دو طرفه اجرا می شود ، بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه دستشویی لمسی – کریستال 

به طور کلی آینه های لمسی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال سا اسکترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه دستشویی لمسی – متحرک 

با تولید آینه های متحرک یگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه دستشویی لمسی - اینستاگرام

 

آینه دستشویی لمسی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه دستشویی لمسی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه دستشویی لمسی و سفارش آن می توانید با شماره های 02188621912 0912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به صورت حضوری به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه دستشویی لمسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دستشویی لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دستشویی بک لایت

آینه دستشویی لمسی

آینه دستشویی لمسی

آینه دستشویی لمسی

آینه دستشویی لمسی

آینه دستشویی لمسی

آینه دستشویی لمسی

آینه دستشویی لمسی

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی لمسی

آینه دستشویی لمسی

آینه دستشویی لمسی

آینه دستشویی لمسی

آینه دستشویی لمسی

آینه دستشویی لمسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دستشویی لمسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند