فهرست این مقاله

آینه دستشویی مدرن

تولید انواع آینه دستشویی مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       0912823524202188621912

 

آینه دستشویی مدرن

 

آینه دستشویی مدرن

مهم ترین بخش طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی مربوط به اجرای کابین روشویی و آینه روشویی است به همین دلیل طراحان دکوراسیون زمان قالب توجهی را صرف این طراحی این قسمت می کنند ، در این مقاله به بررسی انواع آینه دستشویی مدرن که با نام های آینه لمسی و آینه بک لایت شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرخ مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دستشویی مدرن را تولید کرده است برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دستشویی مدرن – نور مخفی

محبوب ترین طرح آینه های روشویی که حاشیه دور آینه دارای نور مخفی است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی نیز حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در نهایت نیز با استفاده ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه دستشویی مدرن – لمسی

طرح جدیدی از آینه های دستشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه دستشویی مدرن – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های دستشویی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه دستشویی مدرن – حسگر حرکتی

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و یپیچده است به همین دلیل از قسمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه دستشویی مدرن – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه دستشویی مدرن – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توان موزیک و ویدئو مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، لازم به ذکر است آینه دستشویی مدرن در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه دستشویی مدرن صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های دستشویی مدرن و هوشمند معرفی شده است .

 

آینه دستشویی مدرن – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه دستشویی مدرن – با قاب استیل

در این طرح از آینه های دستشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیبایی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دستشویی مدرن – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های دستشویی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سرویس بهداشتی های بزرگ استفاده می شود .

 

آینه دستشویی مدرن – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های دستشویی دو طرفه اجرا می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه دستشویی مدرن - اینستاگرام

 

آینه دستشویی مدرن - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه دستشویی مدرن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه دستشویی مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دستشویی مدرن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دستشویی مدرن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دستشویی مدرن

آینه دستشویی مدرن

آینه دستشویی مدرن

آینه دستشویی مدرن

آینه دستشویی مدرن

آینه دستشویی ضد بخار

آینه دستشویی مدرن

آینه دستشویی مدرن

آینه دستشویی مدرن

آینه دستشویی مدرن

آینه دستشویی مدرن

آینه دستشویی مدرن

آینه دستشویی مدرن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دستشویی مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند