فهرست این مقاله

آینه دستشویی

تولید انواع آینه دستشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         0912823524202188621912

 

آینه دستشویی

 

آینه دستشویی

یکی ار اساسی ترین قسمت هایی که وجود آینه در آن ضرورری  بنظر می رسد سرویس بهداشتی است که از قدیم الایام هم رواج داشت به طوری که حتی المقدور 1 آینه ساده با ابعاد کوچک در سرویس بهداشتی نصب می شود و بسیار هم مورد استفاده قرار می گرفت .

در گذشته های نچندان دور آینه دستشویی 1 آینه سفید ساده را با ابعاد 50 * 50 روی دیوار دستشویی نصب می کردند اما رفته رفته با تولید آینه های مدرن و دکوراتیو در صنعت شیشه و آینه دیگر خبری از آن آینه های ساده نیست و جای خود را به آینه های رنگی ابزار خورده داده اند و همین امر موجب ایجاد فضای آرام بخش و دل نشین در سرویس بهداشتی خواهد شد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال 1394 با تولید آینه دستشویی مدرن همراه با نور مخفی به طور جدی در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی شروع به فعالیت کرد که به یاری خدا با استقبال بسیار خوبی هم هم از طرف مردم و هم از طرف طراحان دکوراسیون مواجه شد که در ادامه به جزئیات این نوع آینه ها می پردازیم :

 

انواع آینه دستشویی صنایع شیشه و آینه کولیوند 

 1- آینه سرویس بهداشتی با نور مخفی

2- آینه سرویس بهداشتی تراش خورده

3- آینه سرویس بهداشتی دیاموند

4- آینه سرویس بهداشتی رنگی

5- آینه سرویس بهداشتی کریستال

6- آینه سرویس بهداشتی با قاب

7- آینه سرویس بهداشتی حکاکی شده

 

برای انتخاب هر کدام از انواع آینه دستشویی باید مواردی را در نظر گرفت که از مهم ترین آن ها می توان به طراحی سرویس بهداشتی مورد نظر اشاره کرد البته سلیقه شخصی شما مشتریان گرامی هم حائز اهمیت می باشد بنابراین هنگام سفارش آینه دستشویی با کارشناسان ما موارد اشاره شده را در میان بگذارید .

برخی از طراحان دکوراسیون معتقدند که رنگ آینه دستشویی باید با رنگ غالب بر سرویس بهداشتی تطابق داشته باشد از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع آینه رنگی را در ابعاد مختلف تولید کرده و به صورت تکی و عمده عرضه می نماید ، نوع جدیدی از آینه های دستشویی که در کشورهای اروپایی هم فراگیر شده است آینه های رنگی با اشکال خاص مانند قلب ، ستاره ، ماه و … می باشد .

 

آینه دستشویی تراش

متداول ترین نوع آینه های دستشویی که حاشیه دور آینه ابزار تراش ( پخ ) زده می شود ، فاصله لبه آینه تا ابزار تراش را می توان روی 1.5 ، 2 و 3 سانتی متر تنظیم کرد ضمنا این نوع آینه از قیمت مناسبی نیز برخوردار است .

 

آینه دستشویی با نورپردازی مخفی

پرکاربردترین نوع آینه سرویس بهداشتی آینه های با نورپردازی مخفی در اشکال مختلف محسوب می شود برای ساخت این نوع آینه ها ابتدا یک آینه با ابعاد مورد نظر برش خواهیم داد سپس ورق PVC را در ابعاد آینه برش داده و به آینه می چسبانیم در مرحله بعدی LED را دور pvc قرار می دهیم و به وسیله کلیدی که روی LED قرار داده شده نور پردازی دور آینه خاموش و روشن می شود .

آینه دستشویی با نورپردازی مخفی را می توان در طرح های مختلف مستطیلی ، مربعی ، بیضی و گرد تولید کرد اما اغلب مشتریان طرح گرد را به کارشناسان ما سفارش می دهند ضمنا نوع طرح در قیمت آن تاثیرگذار است ، آینه دستشویی با نورپردازی مخفی با نام آینه سلطنتی هم شناخته شده است زیرا طراحی آینه به گونه ای است که نمای بسیار زیبا و مدرنی را در فضای داخلی سرویس بهداشتی ایجاد خواهد کرد .

 

آینه دستشویی پی وی سی

از قدیمی ترین انواع آینه های سرویس بهداشتی که هنور هم مورد توجه بسیاری از مشتریان گرامی می باشد ، این نوع آینه ها روی ورق های PVC رنگی به اشکال مختلفی قرار می گیرد البته آینه دستشویی چوبی هم از نظز ظاهری شبیه آینه های پی وی سی است اما تنوع طرحی بیشتری داشته و در ساختمان های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد لازم به ذکر است که قیمت آینه های چوبی بسیار بیشتر از آینه های پی وی سی است .

 

آینه دستشویی ونیزی

امروزه برای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی اغلب از آینه های ونیزی استفاده می شود ، فرآیند تولید این نوع آینه ها با سایر آینه های سرویس بهداشتی متفاوت است و نیاز به زمان بیشتری دارد .

 

آینه دستشویی چراغ دار

خاص ترین نوع آینه سرویس بهداشتی که تعدادی لامپ کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی دور آینه در داخل سوراخ های تعبیه شده قرار گرفته است آینه چراغ دار نام دارد این نوع آینه با نام آینه لاکچری نیز شناخته شده است .

 

آینه دستشویی سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه رنگی یا آنتیک یا طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود .

 

آینه دستشویی رنگی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های رنگی طلایی ، نقره ای ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، دودی و بنفش تولید می شود بدین شکل می توان رنگ آینه را با سایر رنگ های بکار رفته در فضای داخلی تطبیق داد به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دستشویی دودی استفاده کرد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی رعایت خواهد شد .

 

آینه دستشویی لمسی

نوعی از آینه های با نورپرداری مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین روی آینه ، نورپردازی مخفی نمایان می شود سپس با لمس کردن همان قسمت نورپردازی خاموش خواهد شد این نوع آینه ها اغلب در سرویس بهداشتی بکار می رود .

 

آینه دستشویی طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست طرح های مختلفی روی آینه های دکوراتیو به صورت مات ایجاد می شود ، طرح به صورت برچسب روی شیشه چسبیده شده و پودر سیلیس روی آینه پاشیده خواهد شد .

 

آینه دستشویی ریموت دار

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مخنلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دستشویی حسگری

طرح خاصی از آینه های سرویس بهداشتی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است لازم به ذکر است آینه دستشویی حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه دستشویی صفحه نمایش دار 

در این طرح از آینه های بک لایت که یک صفحه نمایش روی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل شده بدین شکل می توان ویدئو و موزیک مورد علاقه خود را پخش نمایید .

آینه دستشویی صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه روشویی شناخته شده است ، آینه دستشویی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه دستشویی اکریلیک 

طرح دیگری از آینه های دستشویی که با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ، آینه دستشویی اکریلیک مدرن و کلاسیک در کشورهای آمریکای جنوبی از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و در اغلب موارد از آینه های بیضی و دایره ای شکل استفاده می شود .

آینه دستشویی اکریلیک هوشمند در ساختمان های با طراحی مدرن و جدید استفاده می شود به همین دلیل بیش از 70 درصد سفارشات مربوط به آینه های دستشویی به این طرح خاص تعلق دارد .

 

آینه دستشویی حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های دستشویی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه دستشویی مدرن حکاکی کرد بدین شکل به نوعی به برندینگ مجموعه کمک شایاینی خواهد شد .

آینه دستشویی حکاکی شده اغلب در ساختمان های با طراحی داخلی کلاسیک ( classic ) استفاده می شود این نوع آینه ها در فضای داخلی موجب تزیین هرچه بهتر چیدمان داخل ساختمان خواهد شد .

 

آینه دستشویی زوم دار

طرح دیگری از آینه های دستشویی مدرن هوشمند که یک قسمت زوم روی آینه قرار دارد ، این نوع آینه ها با نام آینه آرایشی و آینه میکاپ شناخته شده است که در ابعاد مختلفی نیز تولید خواهد شد قسمت زوم آینه دستشویی معمولا با قطر 20 سانتی متر روی آینه ایجاد شده است بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه دستشویی زوم دار در کشورهای آسیای شرقی مانند ژاپن و چین به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی جهت تزیین فضای داخلی ساختمان تولید شده است ، به طور مثال در چین از آینه دستشویی زوم دار در ساختمان های با طراحی کلاسیک مسکونی استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد می شود و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

آینه دستشویی زوم دار محبوب ترین طرح آینه های دستشویی محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات آینه های دستشویی به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

آینه دستشویی با قاب 

در این طرح یک قاب چوبی یا فلزی دور آینه قرار خواهد گرفت که در این بین قاب های استیل طلایی و نقره ای نمای بسیار زیبایی را در فضای داخلی ایجاد می کند ، این نوع آینه ها با نام آینه روشویی لاکچری نیز شناخته شده است .

 

آینه دستشویی پایه دار 

در این طرح از آینه های دستشویی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سرویس بهداشتی مستر استفاده می شود ، به طور مثال برای تولید آینه دستشویی با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از پایه های فلزی یا استیل با ارتفاع 100 سانتی متر بکار برد .

 

آینه دستشویی با قاب استیل 

در این طرح از آینه های دستشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار گرفته است ، به طور مثال برای یک دیوار مشکی باید از آینه های بک لایت  با قاب طلایی استفاده کرد .

 

آینه دستشویی کودک

برای سرویس بهداشتی کودک از آینه های بک لایتی استفاده می شود که شخصیت های انیمیشنی روی آینه حکاکی شده است ، به طور مثال در طرح های جدید بتمن و باب اسفنجی روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه دستشویی دخترانه

برای سرویس بهداشتی های اتاق های دخترانه آینه های بک لایتی طراحی شده که دارای یک قاب صورتی یا سفید است و شخصیت های سینمایی هالیوودی برجسته روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه دستشویی ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از یاز کردن آب گرم در سرویس بهداشتی باید از آینه های ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه دستشویی سلطنتی

در این طرح از آینه های دستشویی از ترکیب آینه های چراغ دار و یک لایت تشکیل شده و با نام آینه سلطنتی نیز شناخته شده است ، این نوع آینه ها با سرویس بهداشتی های مستر نصب می شود .

 

آینه دستشویی بزرگ 

آینه های بک لایت را می توان در ابعاد مختلفی تولید کرد که به طبع برای سرویس بهداشتی های با ابعاد بزرگ باید از آینه های بک لایت بزرگ استفاده کرد به طور مثاتل در طرح های جدید از آینه ربع دایره بک لایت با قطر 80 بکار می رود .

 

آینه دستشویی شامپاینی

به طور کلی آینه های قهوه ای رنگ به دو دسته ی آینه های برنز و آینه های شامپاینی تقسیم می شود که در این بین آینه شامپاینی به صورت قهوه ای کم رنگ است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه دستشویی دو طرفه

در سرویس بهداشتی های بزرگ و جدید نوعی از آینه های بک لایت استفاده شده که به صورت دو طرفه است این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های فلزی رنگی و استیل طلایی و نقره ای می باشد .

 

آینه دستشویی پایه دار 

در این طرح از آینه های روشویی یا پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد .

 

آینه دستشویی بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی دکوراسیون خواهد شد ، آینه های بیضی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

آینه دستشویی بی نهایت 

طرح خاصی از آینه های دستشویی مدرن که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است یک عمق نورپردازی رنگی داخل آینه مشاهده می شود ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه دستشویی متحرک 

با تولید آینه های متحرک دستشویی دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن ، آینه ها زا از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه دستشویی - اینستاگرام

 

آینه دستشویی - واتساپ

 

نحوه سفارش آینه دستشویی به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش آینه دستشویی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره ثابت 02188621912 و همراه 0912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش آینه دستشویی مورد نظر خود را به تیم تولید ما به صورت حضوری تحویل دهید .

لازم به ذکر است خدمات نصب آینه دستشویی صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد فنی و مجرب در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس ار نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص آینه دستشویی مورد نظر خواهد کرد .

*  صنایع شیشه و آینه کوایوند طبق درخواست های مشتریان گرامی زین پس سفارشات آینه دستشویی شهرستان ها را هم با افتخار می پذیرد . در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش شما عزیزان را ارسال خواهد کرد .

 

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه تاچ سرویس بهداشتی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه با قاب استیل

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

 آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

آینه دستشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دستشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.bathstore.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند