فهرست این مقاله

آینه دفرمه نوری

تولید انواع آینه دفرمه نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                   0912823524202188621912

 

آینه دفرمه

 

آینه دفرمه نوری

آینه های در اصلاح مینیمال در واقع به آینه های مدرنی گفته می شود که از نظر شکل ظاهری دارای هیچ گونه تقارن و تناسبی نیست از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های نامتقارن و ویژگی های ان ها به طور کامل و اختصاصی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های مینیمال در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه مینیمال بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دفرمه نوری – تاچ

جدیدرتین طرح آینه های مینیمال که با نام آینه بک لایت تاچ شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش خواهد شد .

 

آینه دفرمه نوری – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های مینیمال بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 80 * 200 سانتی متر تولید می شود که البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولی است .

 

آینه دفرمه نوری – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دفرمه نوری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی میباشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه دفرمه نوری – کریستال 

جذاب ترین طرح آینه های مینیمال که با نام آینه کریستال یا اکسترا کلیر شناخته شده است این نوع اینه ها از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه کولیوند جهت سفارش آینه دفرمه نوری

برای اطلاع از قیمت آینه های مینیمال و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های مدرن در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت میگیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دفرمه نوری

آینه دفرمه نوری

آینه دفرمه نوری

آینه دفرمه نوری

آینه دفرمه نوری

آینه دفرمه نوری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند