فهرست این مقاله

آینه دور ال ای دی

تولید انواع آینه دور ال ای دی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه دور ال ای دی

 

آینه دور ال ای دی

امروزه با توجه به ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی در دنیا از وسایل تزیینی مختلفی برای طراحی فضای داخلی ساختمان استفاده می شود ، یکی از متداول ترین این نوع وسایل به طبع آینه های دکوراتیو است که در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه ها یعنی آینه دور ال ای دی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دور ال ای دی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه دور ال ای دی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه دور ال ای دی – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه دور ال ای دی – ریموتی 

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه دور ال ای دی – حسگر حرکتی 

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه هی حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه دور ال ای دی – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از آب گرم در حمام بهتر است که در این قسمت از سرویس بهداشتی باید از آینه های ضد بخار استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه دور ال ای دی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های نوری که حکاکی یا اینگریوینگ می شود ، به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه دور ال ای دی – قدی 

آینه های قدی کاربردی ترین طرح آینه های بک لایت محسوب می شود که اعلب با ابعاد ۱۸۰ * ۸۰ و ۱۰۰ * ۲۰۰ تولید می شود ، این نوع آینه ها معمولا در اتاق خواب ها نصب می شود و طور روز به کرات مورد استفاده افراد خانواده قرار می گیرد .

 

آینه دور ال ای دی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه جدید نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که فریم صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته است و شخصیت های سینمایی و هنری مانند آنجلینا جولی روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه دور ال ای دی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های بک لایت یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال بیرای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب ای طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه دور ال ای دی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه دور ال ای دی – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه دور ال ای دی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه دور ال ای دی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های ال ای دی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه دور ال ای دی – متحرک

با تولید آینه های بک لایت متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ف با تولید آینه دور ال ای دی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه دور ال ای دی - اینستاگرام

 

آینه دور ال ای دی - واتساپ

 

 

 

از طریق زیر می توان آینه دور ال ای دی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

جهت اطلاع از قیمت آینه دور ال ای دی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دور ال ای دی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دور ال ای دی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دور ال ای دی

آینه دور ال ای دی

آینه دور ال ای دی

آینه دور ال ای دی

آینه دور ال ای دی

آینه دور ال ای دی

آینه دور ال ای دی

آینه دور ال ای دی

آینه دور ال ای دی

آینه دور ال ای دی

آینه دور ال ای دی

آینه دور ال ای دی

آینه دور ال ای دی

آینه دور ال ای دی

آینه دور ال ای دی

آینه دور ال ای دی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دور ال ای دی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند