فهرست این مقاله

آینه دور قاب

تولید انواع آینه دور قاب در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

آینه دور قاب

آینه دور قاب

آینه های دکوراتیو به طور کلی به دو دسته ی آینه های قاب دار و آینه های بدون قاب تقسیم می شود که در این بین آینه های با فریم در طراحی های مختلف داخلی اجرا شده در حالی که آینه های فریم لس فقط در طراحی های مدرن مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های فریم دار در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه قاب دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دور قاب – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های فریم دار که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در نهایت لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه دور قاب – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های فریم دار که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دور قاب – استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دور قاب – قدی

آینه های فریم دار کاربردی ترین طرح آینه های دکوراتیو محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه دور قاب – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه دور قاب - اینستاگرام

 

آینه دور قاب - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه دور قاب به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه های فریم دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های فریم دار در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دور قاب

آینه دور قاب

آینه دور قاب

آینه دور قاب

آینه دور قاب

آینه دور قاب

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند