فهرست این مقاله

آینه دور نور

تولید انواع آینه دور نور در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه دور نور

 

آینه دور نور

آینه های نورپردازی شده جدیدترین و جذاب ترین نوع آینه دکوراتیو محسوب می شود که به تازگی در ایران رواج پیدا کرده است ، این نوع آینه ها در ابعاد و طرح های مختلف قابل تولید می باشد که اغلب در پروژه های لاکچری و مدرن مورد استفاده قرار خواهد گرفت از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه دور نور می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نورپردازی شده در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دور نور را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دور نور – تاچ

طرح جدیدی از آینه های دورنوردار که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت نورمخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه دور نور – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال می توان با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه دور نور – قاب استیل

در این طرح از آینه های نورپردازی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دور نور – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، نمای زیبای این نوع آینه ها افراد را تحت تاثیر قرار خواهد داد .

 

آینه دور نور – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های نورپردازی شده اجرا شده که معمولا لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد ، در سالن های زیبایی شدت نورپردازی بسیار اهمیت دارد که با اجرای این نوع آینه ها نیزا به طور کامل برطرف خواهد شد .

 

آینه دور نور – قدی

متداول ترین طرح آینه های نورپردازی شده بدون تردید آینه قدی است این نوع اینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 210 سانتی متر می باشد بدین صورت از فاصله ی نزدیک و دور تصاویر به طور کامل منعکس خواهد شد .

 

آینه دور نور – متحرک 

با تولید آینه های نورپردازی شده متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه دور نور متحرک بکار برد چرا که هیچ گوه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

آینه دور نور - اینستاگرام

 

آینه دور نور - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه دور نور را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه دور نور و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دور نور مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دور نور در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دور چراغ دار

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دور نور در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند