فهرست این مقاله

آینه دور نور

تولید انواع آینه دور نور در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه دور نور

آینه دور نور

نسل جدیدی از آینه های دکوراتیو و مدرن که امروزه به کرات در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه دور نور محبوب ترین نوع آینه دکوراتیو نیز محسوب می شود که در کشورهای مختلفی و در قسمت های مختلفی از ساختمان اجرا خواهد شد در این مقاله به بررسی انواع آینه دور نور و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نور مخفی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دور نور را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

ساختار آینه های دور نور به گونه ای است که یک نورپردازی مخفی پشت آینه قرار گرفته ضمنا نور مخفی از قسمت های سندبلاست شده نیز نمایان خواهد شد ، این نوع آینه ها با نام های مختلفی چون آینه بک لایت ، آینه نور مخفی ، آینه نوری ، آینه پشت نوردار و آینه نورپردازی شده نیز شناخته شده است .

 

آینه دور نور – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های نوری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه دور نور – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های نوری که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه دور نور – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های بک لایت با حرکت ذست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه دور نور – روشویی

در اغلب موارد آینه های نوری به عنوان آینه روشویی مورد استفاده قرار می گیرد بدین شکل نمای داخلی سرویس بهداشتی نیز به میران قابل توجهی ارتقا می یابد ، ابعاد استاندارد آینه روشویی معمولا قطر ۶۰ ، ۷۰ و ۸۰ می باشد .

 

آینه دور نور – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمامن باید از آینه های ضد بخار هوشمند در این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کسردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه دور نور – قاب استیل

در این طرح از آینه های بک لایت که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های مسی و طلایی بکار برد .

 

آینه دور نور – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه دور نور – بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون داخلی خواهد شد .

 

آینه دور نور – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های بک لایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه دور نور – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های نوری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه دور نور – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه دور نور - اینستاگرام

 

آینه دور نور - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه دور نور را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه دور نور و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دور نور مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دور نور در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

آینه دور نور

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دور نور در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند