فهرست این مقاله

آینه دور چراغ دار

تولید انواع آینه دور چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       0912823524202188621912

 

آینه دور چراغ دار

 

آینه دور چراغ دار

آینه های دکوراتیو امروزه نقش بسیار مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از آینه ها در قسمت های مختلفی از ساختمان به کرات استفاده می کنند در این مقاله یکی از جدیدترین طرح های آینه های دکوراتیو که با نام آینه دور چراغ دار شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دور چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه دور چراغ دار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود و دور قاب به فاصله ی هر 10 سانتی متر سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های کم مصرف با ظاهر لامپ قدیمی داخل آن ها جایگذاری می شود .

 

آینه دور چراغ دار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت قسمت چراغ ها خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه دور چراغ دار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که با استفاده از ریموت چراغ ها روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ چراغ ها و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف چراغ روشنو خاموش می شود .

 

آینه دور چراغ دار – حسگری 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه دور چراغ دار – فریم لس

ساختار آینه های فریم لس چراغ دار به گونه ای است که چراغ ها روی آینه قرار گرفته است به عبارتی فاقد قاب می باشد ، برای تولید آینه های چراغ دار فریم لس باید از آینه های 6 میل استفاده کرد .

 

آینه دور چراغ دار – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای ساخت آینه های چراغ دار استفاده کرد به طور مثال برای یک قاب چوبی سفید بهتر است که از آینه دودی بکار برد .

 

آینه دور چراغ دار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های چراغ دار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل است بدین شکل می توانید ویدئو و موریک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه دور چراغ دار صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوارسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه دور چراغ دار – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار روی سطح آینه به دلیل باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه دور چراغ دار – پایه دار 

در این طرح از آینه های چراغ دار یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی بزرگ و لوکس استفاده می شود .

 

آینه دور چراغ دار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های چراغ دار یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های قاب استیل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه دور چراغ دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه دور چراغ دار - اینستاگرام

 

آینه دور چراغ دار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه دور چراغ دار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

جهت اطلاع از قیمت آینه دور چراغ دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524202188621912 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دور چراغ دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دور چراغ دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دور چراغ دار

آینه دور چراغ دار

آینه دور چراغ دار

آینه دور چراغ دار

آینه دور ال ای دی

آینه دور چراغ دار

آینه دور چراغ دار

آینه دور چراغ دار

آینه دور چراغ دار

آینه دور چراغ دار

آینه دور چراغ دار

آینه دور چراغ دار

آینه دور چراغ دار

آینه دور چراغ دار

آینه دور چراغ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دور چراغ دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند