فهرست این مقاله

آینه دو طرفه آرایشگاه

تولید انواع آینه دو طرفه آرایشگاه در صنایع کولیوند                           0912823524202188621912

 

آینه دو طرفه آرایشگاه

 

آینه دو طرفه آرایشگاه

آینه های دکوراتیو سالن های زیبایی دارای دسته بندی های مختلفی است که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه بک لایت دو طرفه شناخته شده است به طور اختصاصی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بک لایت در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است و به یاری خدا تا کنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت با نورپردازی ویژه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دو طرفه آرایشگاه – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های سالن های زیبایی که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه دو طرفه آرایشگاه – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های سالن های زیبایی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا اینه در ابعاد موردنظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و  LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دو طرفه آرایشگاه – قاب استیل

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دو طرفه آرایشگاه – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های سالن های زیبایی بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه دو طرفه آرایشگاه – پایه دار

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه دو طرفه آرایشگاه - اینستاگرام

 

آینه دو طرفه آرایشگاه - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه دو طرفه آرایشگاه به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه های سالن های زیبایی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های آرایشگاهی با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دو طرفه آرایشگاه

آینه دو طرفه آرایشگاه

آینه دو طرفه آرایشگاه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های سالن زیبایی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند