فهرست این مقاله

آینه دو طرفه اتاق پرو

تولید انواع آینه دو طرفه اتاق پرو در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه دو طرفه اتاق پرو

 

آینه دو طرفه اتاق پرو

در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده از آینه های با کیفیت بالا بسیار مهم و حائز اهمیت است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از بهترین نوع آینه ها در مزون به ویژه در اتاق پرو استفاده می کننند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه دو طرفه اتاق پرو می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دو طرفه در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه دو طرفه اتاق پرو را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دو طرفه اتاق پرو – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های دو طرفه که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه دو طرفه اتاق پرو – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های دو طرفه که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردزی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دو طرفه اتاق پرو – قاب استیل

در این طرح از آینه های دو طرفه یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دو طرفه اتاق پرو – حکاکی شده 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های دو طرفه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه دو طرفه اتاق پرو – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه دو طرفه اتاق پرو که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه دو طرفه اتاق پرو – قدی

آینه های دو طرفه قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های اتاق پرو محسوب می شود ، این نوع آینه ها دارای ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر می باشد ، آینه های قدی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه دو طرفه اتاق پرو – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه های که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه دو طرفه اتاق پرو متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه دو طرفه اتاق پرو - اینستاگرام

 

آینه دو طرفه اتاق پرو - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه دو طرفه اتاق پرو را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه دو طرفه اتاق پرو و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دو طرفه اتاق پرو مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دو طرفه اتاق پرو در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دوطرفه اتاق پرو

آینه دو طرفه اتاق پرو

آینه دو طرفه اتاق پرو

آینه دو طرفه اتاق پرو

آینه دو طرفه اتاق پرو

آینه دو طرفه اتاق پرو

آینه دو طرفه اتاق پرو

آینه دو طرفه اتاق پرو

آینه دو طرفه اتاق پرو

آینه دو طرفه اتاق پرو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دو طرفه اتاق پرو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند