فهرست این مقاله

آینه دو طرفه سالن زیبایی

تولید انواع آینه دو طرفه سالن زیبایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند      0912823524202188621912

 

آینه دو طرفه سالن زیبایی

 

آینه دو طرفه سالن زیبایی

آینه های آرایشگاهی به طور کلی به دو دسته ی آینه های یک طرفه پایه دار و آینه های پایه دار دو طرفه تقسیم می شود که در این ین آینه های دو رو از جذابیت بسیار بیشتری برخوردار است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های مدرن آرایشگاهی و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دو طرفه سالن زیبایی – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه دو طرفه سالن زیبایی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دو طرفه سالن زیبایی – قاب استیل

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دو طرفه سالن زیبایی – قدی

کاربردی ترین طرح آینه های آرایشگاهی بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر تولید شده است البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه دو طرفه سالن زیبایی - اینستاگرام

 

آینه دو طرفه سالن زیبایی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه دو طرفه سالن زیبایی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه های مدرن و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های مدرن در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دو طرفه سالن زیبایی

آینه دو طرفه سالن زیبایی

آینه دو طرفه سالن زیبایی

آینه دو طرفه سالن زیبایی

آینه دو طرفه سالن زیبایی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www,wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند