فهرست این مقاله

آینه دو طرفه

تولید انواع آینه دو طرفه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                0912823524202188621912

 

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

امروزه آینه های در طرح های بسیار متنوعی تولید می شوند به طوری که برای هر ساختمانی با توجه به فضا و طراحی دکوراسیون داخلی یکی از آینه های دکوراتیو نصب می شود ، در این مقاله یکگی از جدیدترین آینه های دکوراتیو که اغلب در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و با نام آینه دو طرفه شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرد و یه اری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف آینه های دکوراتیو از جمله آینه دو طرفه را تولید کرده است برای مشاهده آن های می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه دو طرفه به گونه ای است که دو عدد آینه با طرح مورد نظر روی یکدیگر قرار گرقته اند به نوعی آینه پشت و رو نخواهد داشت و از هر طرفی آینه مشاهده می شود ، این نوع آینه ها اغلب به صورت آویز اجرا می شود اما می توان روی پایه های مختلف هم قرار گیرند .

 

آینه دو طرفه – نورپردازی شده

برای تولید آینه های نورپردازی شده ی دو طرفه ابتدا دو عدد آینه با طرح مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه آینه ها سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی پشت هریک از آینه ها با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی نورپردازی می شود ، این نوع آینه ها با نام های آینه نوری و آینه نور مخفی نیز شناخته شده است .

 

آینه دو طرفه – لمسی

طرح جدیدی از آینه های دو طرفه ی نوری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش خواهد شد لازم به ذکر است نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها با صورت حرارتی می باشد .

 

آینه دو طرفه – کریستال

به طور کلی آینه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، این نوع آینه ها بهترین انتخاب جهت تولید آینه های دو طرفه محسوب می شود .

 

آینه دو طرفه – رنگی

همانطور که در مقاله های دیگری نیز شرح داده شد رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند لذا بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه های دو طرفه برنز استفاده کرد .

 

آینه دو طرفه – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی را روی آینه های دو طرفه حکاکی یا اینگریونیگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه دو طرفه – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر را به شکل سه بعدی منعکس می کند .

 

آینه دو طرفه – ریموت دار

در این طرح با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه FADE نورهای مختلف LED به صورت اسلایشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه دو طرفه – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های دو طرفه که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه دو طرفه در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه دو طرفه صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های دو طرفه معرفی شده است .

 

آینه دو طرفه – پایه دار 

در این طرح از آینه های دو طرفه یک پایه فلزی یا چوبی بین آینه ها قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های بزرگ و لوکس استفاده می شود .

 

آینه دو طرفه – با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه دو طرفه که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و سمی مدرن بکار برد .

 

آینه دو طرفه – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های دو طرفه قدی اجرا می شود که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی شده است ، بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه دو طرفه – ضد بخار 

در سرویس بهداشتی به دلیل باز کردن آب گرم به طبع روی آینه بخار ایجاد خواهد شد به همین دلیل بهتر است که از آینه های دو طرفه ضد بخار برای این قسمت استفاده کرد ، آینه های ضد بخار در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه دو طرفه – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی دکوراسیون خواهد شد ، آینه های گرد در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه دو طرفه – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های دو طرفه که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف سویع رنگی داخل آینه مشاهده می شود ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه دو طرفه – متحرک 

با تولید آینه های دو طرفه متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه دو طرفه - اینستاگرام

 

آینه دو طرفه - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه دو طرفه به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه دو طرفه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دو طرفه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دو طرفه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های کریستال و سوپر کلیر صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا جهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه دو طرفه

آینه دکوراتیو

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دوطرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

آینه دو طرفه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دو طرفه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند