فهرست این مقاله

آینه دکوراتیو آرایشگاه

تولید انواع آینه دکوراتیو آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                             0912823524202188621912

 

آینه دکوراتیو آرایشگاه

 

آینه دکوراتیو آرایشگاه

آینه های دکوراتیو در طرح های بسیار مختلف و متنوعی تولید شده است که هر یک از آن ها دارای دسته بندی های متفاوتیست ، در این مقاله به بررسی انواع آینه های تزئینی سالن های زیبایی که موجب ارتقای سطح طراحی دکوراسیون شده و اغلب با نام آینه دکوراتیو آرایشگاه شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دکوراتیو آرایشگاه – لوزی

متداول ترین طرح آینه های دکوراتیو و بسیار زیبا که تایل های لوزی شکل به صورت جورچین کنار هم قرار می گیرند این نوع آینه کاری در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

آینه دکوراتیو آرایشگاه – آنتیک

آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است ، فزایند تولید این نوع اینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه دکوراتیو آرایشگاه – چراغ دار

برای تولید آینه های چراغ دار ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد اینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه دکوراتیو آرایشگاه – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور اینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دکوراتیو آرایشگاه – قاب استیل 

در این طرح از آینه های دکوراتیو یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه دکوراتیو آرایشگاه – دو طرفه 

در سالن های زیبایی کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه دکوراتیو آرایشگاه – آویز

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک زنجیر با بند چرمی با استفاده قلاب های دکوراتیو از سقف آویز شده اند ، این نوع آینه ها در کشور ایتالیا به کرات اجرا شده و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است ، آینه های آویز فقط در پروژه های لوکس و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه دکوراتیو آرایشگاه – متحرک 

با تولید آینه های دکوراتیو متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه دکوراتیو آرایشگاه متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

آینه دکوراتیو آرایشگاه - اینستاگرام

 

آینه دکوراتیو آرایشگاه - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه دکوراتیو آرایشگاه را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه دکوراتیو آرایشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دکوراتیو آرایشگاه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دکوراتیو آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دکوراتیو

آینه آرایشگاه مدرن

آینه دکوراتیو آرایشگاه

آینه دکوراتیو آرایشگاه

آینه دکوراتیو آرایشگاه

آینه دکوراتیو آرایشگاه

آینه دکوراتیو آرایشگاه

آینه دکوراتیو آرایشگاه

آینه دکوراتیو آرایشگاه

آینه دکوراتیو آرایشگاه

آینه دکوراتیو آرایشگاه

آینه دکوراتیو آرایشگاه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دکوراتیو آرایشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند