فهرست این مقاله

آینه دکوراتیو دیواری

تولید انواع آینه دکوراتیو دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           0912823524202188621912

 

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

تولید آینه های طرح دار و رنگی این فرصت را در اختیار طراحان دکوراسیون داخلی قرار داده که بتوانند طراحی زیباتری را برای فضای داخلی ساختمان اعمال کرده و نمای شیشه ای که هر روز رو گسترش است در ساختمان ایجاد شود .

مقصود از آینه دکوراتیو دیواری در واقع هر نوع آینه ای است که دارای طرح و رنگ خاصی می باشد و به نوعی موجب تزئین فضای داخلی ساختمان خواهد شد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه تولید آینه های دکوراتیو آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 100 طرح مخنلف را در سراسر کشور اجرا کرده است .

 

انواع آینه دکوراتیو دیواری

  • آینه دکوراتیو لوزی
  • آینه دکوراتیو نامتقارن
  • آینه دکوراتیو طرح شکسته
  • آینه دکوراتیو گرد
  • آینه دکوراتیو آنتیک
  • آینه دکوراتیو ونیزی
  • آینه دکوراتیو طرح قلب
  • آینه دکوراتیو طرح خورشید

 

آینه دکوراتیو دیواری لوزی

متداول ترین نوع آینه های دکوراتیو که همه ی شما تا کنون حداقل یک بار این طرح آینه کاری را روی دیوار مشاهده کرده اید ، همانطور که مستحضر هستید در اجرای این طرح تعدادی آینه به شکل لوزی طبق الگوی خاصی کنار هم قرار می گیرد ، توجه داشته باشید که نصب این طرح از آینه دکوراتیو دیواری بسیار حائز اهمیت است چرا که آینه ها باید طوری در کنار هم قرار گیرد که فاصله ای بین آن ها وجود نداشته باشد .

 

آینه دکوراتیو دیواری جورچین 

علاوه بر آینه کاری لوزی می توان به روش های دیگری هم تعدادی آینه با اشکال مختلف را به صورت جورچین کنار هم قرار داد به عنوان مثال آینه کاری مربعی که تعدادی آینه مربعی شکل رنگی طبق الگو کنار هم قرار می گیرند .

 

آینه دکوراتیو دیواری نامتقارن

یکی از جدیدترین انواع آینه های دکوراتیو که تعدادی آینه با اشکال مختلف هندسی طبق الگو کنار هم روی دیوار قرار داده می شوند ، آینه کاری نامتقارن برای نصب نیاز به زمان زیادی دارد چرا که  در این روش هر یک از آینه ها دارای اشکال خاصی هستند  به همین دلیل نام دیگر آینه دکوراتیو دیواری نامتقارن ، آینه کاری مدرن است .

 

آینه دکوراتیو دیواری طرح قلب و خورشید 

این طرح در ابتدا در کشو ایتالیا و توسط هنرمندان آن کشور اجرا شد و به دلیل تقضای بسیار زیاد مشتریان گرامی جهت اجرای این طرح ، تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند با الگوگیری از طرح های اجرا شده در کشور ایتالیا ، نمونه ی این طرح را با شباهت بسیار زیادی تولید کرده و خوشبخاته با استقبال بی نظیری هم از طرف مشتریان گرامی روبرو شده است .

 

آینه دکوراتیو دیواری طرح دار رنگی 

صنایع شیشه و آینه کولیوند با ترکیب مواد شیمی و رنگ های خاص انواع آینه های رنگی مانند آینه آبی ، آینه طلایی ، آینه دودی ، آینه سبز ، آینه بنفش و مسی را تولید می کند بنابراین با توجه به این موضوع می توانید حتی رنگ آینه دکوراتیو دیواری در منزل خود را با رنگ قالب بر طراحی دکوراسیون داخلی ست کنید .

 

آینه دکوراتیو دیواری سه بعدی 

جدیدترین نوع آینه های دکوراتیو دیواری که از کنار هم قرار دان تعدای آینه ی تراشدار به صورت مورب ایجاد می شود به طوری که آینه ها باید طوری کنار هم به صورت مورب قرار گیرند که تصویر از روبرو به صورت سه بعدی نمایش داده شود ، تولید آینه سه بعدی بسیار زمانبر است و به همین دلیل قیمت به مراتب بیشتر هم نسبت به سایر آینه های دکوراتیو دارد .

طرح های دیگری هم تحت عنوان آینه دکوراتیو دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شده که به صورت کامل نمی توان در این مقاله به ان ها پرداخت لذا برای مشاهده ی کامل این نوع اینه ها می توانید به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

 

آینه دکوراتیو دیواری آنتیک

یکی از خاص ترین نوع آینه های دکوراتیو با نام آینه آنتیک یا آینه پتینه کاری شده شناخته شده است در این نوع آینه ها یک نوع اسیدکاری روی آینه صورت می گیرد که در رنگ های مختلفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند موجود می باشد .

 

آینه دکوراتیو دیواری گرد

در بین آینه های با اشکال هندسی آینه گرد محبوبیت زیادی داشته و طراحان دکوراسیون داخلی تمایل زیادی به استفاده از این نوع آینه ها برای تزیین فضای داخلی ساختمان دارند ، برای تولید آینه گرد از دستگاه CNC استفاده می شود .

 

آینه دکوراتیو دیواری نامتقارن

برای اجرای آینه کاری نامتقارن تعدادی آینه با اشکال هندسی مختلف به صورت نامنظم روی دیوار قرار داده می شوند طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه کاری برای ساختمان های لوکس استفاده می کنند .

 

آینه دکوراتیو دیواری ونیزی

نوعی از آینه های دکوراتیو که با نام آینه ونیزی و منبت کاری شده نیز شناخته شده است ، این نوع آینه ها برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شده و خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت .

 

آینه دکوراتیو دیواری با نورپردازی مخفی

یکی از جدیدترین انواع آینه های دکوراتیو که با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC پشت آینه نورپردازی خواهد شد ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه دکوراتیو دیواری لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود ، این نوع آینه ها اغلب در سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه دکوراتیو دیواری ریموت دار

یکی دیگر از آینه های نوری دیواری که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه دکوراتیو دیواری حسگر حرکتی 

طرح دیگری از آینه های دکوراتیو که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگر حرکتی دقیقا مشابه گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه دکوراتیو دیواری صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه خود را پخش نمایید ، آینه دکوراتیو دیواری صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه دکوراتیو دیواری با قاب استیل 

در این طرح از آینه های دکوراتیو یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار گرفته است به طور مثال برای دیوارهای مشکی یا طوسی باید از قاب های طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیبای ایجاد خواهد شد .

 

آینه دکوراتیو دیواری با پایه فلزی

طرح دیگری از آینه های دکوراتیو دیواری که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و موزن ها استفاده می شود .

 

آینه دکوراتیو دیواری دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های دکوراتیو طراحی شده است که فریم صورتی و سفید دور آینه قرار گرفته است و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری مانند آنجلینا جولی روی آینه حکاکی می شود .

 

آینه دکوراتیو دیواری دو طرفه 

در سالن های کوچک بهتر است که از آینه های دکوراتیو دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع اینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه دکوراتیو دیواری دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضای اضافض اشغال نخواهد شد .

 

آینه دکوراتیو دیواری آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های دیواری اجرا شده است بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های آرایشگاه در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه دکوراتیو دیواری بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های دکوراتیو که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل ان مشاهده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های بی نهایت بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه دکوراتیو دیواری متحرک

با تولید آینه های دیواری متحرک مدرن جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن آینه ها از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

آینه دکوراتیو دیواری - اینستاگرام

 

آینه دکوراتیو دیواری - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاوره رایگان و سفارش آینه دکوراتیو دیواری

جهت اطلاع از قیمت آینه دکوراتیو دیواری و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه دکوراتیو دیواری مورد نظر خود را به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند با تشکیل تیم فنی مجرب خدمات نصب آینه دکوراتیو دیواری را نیز انجام می دهد چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو مدرن

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکورانیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

آینه دکوراتیو دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دکوراتیو دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند