فهرست این مقاله

آینه دکوراتیو لوزی

تولید انواع آینه دکوراتیو لوزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه دکوراتیو لوزی

 

آینه دکوراتیو لوزی

آینه های دکوراتیو از چندین سال قبل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و همچنین عموم مردم قرار گرفته است به طوری که برای طراحی فضای داخلی این نوع آینه ها یکی از مهم ترین بخش ها محسوب می شود از همین رو در این مقاله یکی از محبوب ترین طرح های آینه دکوراتیو یعنی آینه دکوراتیو لوزی را بررسی می کنیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های دکوراتیو لوزی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دکوراتیو لوزی – کریستال

به طور کلی آینه های دکوراتیو از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه دکوراتیو لوزی – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، مسی ، دودی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه دکوراتیو استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از آینه دودی لوزی بکار برد .

 

آینه دکوراتیو لوزی – هتل

امروزه طراحی داخلی هتل ها نفش بسیار مهمی در جلب توجه افراد داشته به همنی دلیل هنگام طراحی داخلی باید به نکات بسیار زیادی توجه کرد یکی از آن ها بدون تردید آینه دکوراتیو لوزی است بدین شکل نمای بسیار زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دکوراتیو لوزی – پشت تلویزیون

فضای پشت تلویزیون در گذشته با استفاده از کاغذ دیواری رنگی و طرح دار و همچنین رنگ های خاص مانند سبز و قهوه ای پوشش داده می شد اما با تولید آینه های رنگی لوزی اغلب طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها استفاده می کنند .

 

آینه دکوراتیو لوزی – لابی

همیشه لابی ساختمان یکی از پر رفت و آمد ترین مکان های داخل ساختمان بوده به همین دلیل باید این قسمت از ساختمان دارای طراحی خاص و لوکسی باشد ، به طور مثال برای ساختمان های با طراحی لوکس باید از آینه های دکوراتیو دودی بکار برد .

 

آینه دکوراتیو لوزی – با نورپردازی مخفی

جدیدترین طرح آینه های لوزی که یک نورپردازی مخفی پشت آینه وجود دارد برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه آینه توسط دستگاه تراش ابزار پخ زده خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه دکوراتیو لوزی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های دکوراتیو یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه دکوراتیو لوزی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های لوزی دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه دکوراتیو لوزی – متحرک 

با تولید آینه های دکوراتیو متحرک دیگر هیچ گونه جای نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه دکوراتیو لوزی - اینستاگرام

 

آینه دکوراتیو لوزی - واتساپ

 

از طریق زیر می توان آینه دکوراتیو لوزی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه دکوراتیو لوزی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دکوراتیو لوزی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دکوراتیو لوزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دکوراتیو لوزی

آینه دکوراتیو لوزی

آینه دکوراتیو لوزی

آینه دکوراتیو لوزی

آینه دکوراتیو لوزی

آینه دکوراتیو لوزی

آینه دکوراتیو لوزی

آینه دکوراتیو لوزی

آینه دکوراتیو لوزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دکوراتیو لوزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند