فهرست این مقاله

آینه دکوراتیو ونیزی

تولید انواع آینه دکوراتیو ونیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه دکوراتیو ونیزی

آینه دکوراتیو ونیزی

به طور کلی آینه های دکوراتیو از محبوبیت بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی برخوردار است و اغلب افراد از این نوع آینه ها برای تزیین فضای داخلی استفاده می کنند ، جدیدترین طرح آینه های دکوراتیو با نام آینه دکوراتیو ونیزی شناخته شده است که در این بین مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دکوراتیو ونیزی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه های دکوراتیو ونیزی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده و لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود سپس با استفاده از دستگاه های هوشمند مخصوص منبت کاری روی آینه طرح های مختلفی حکاکی می شود

 

آینه دکوراتیو ونیزی – رنگی

آینه های رنگی طلایی ، دودی ،برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز نیز در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزین شده است باید از آینه های دودی ونیری استفاده کرد .

 

آینه دکوراتیو ونیزی – حکاکی

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های ونیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان تصاویر مختلفی را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه دکوراتیو ونیزی – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصیل چسبیده می شود به طور که آینه تصاویر به به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

آینه دکوراتیو ونیزی – قدی

محبوب ترین طرح آینه های ونیزی که به صورت قدی روی دیوار نصب می شود ، ابعاد آینه های قدی با طول 180 سانتی متر و عرض 80 سانتی متر در نظر گرفته شده است البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد ، طول آینه دکوراتیو ونیزی معمولا بین 160 الی 200 سانتی متر و عرض 70 الی 100 سانتی متر است با استفاده از این نوع آینه ها نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دکوراتیو ونیزی – نور مخفی

در طرح های جدید آینه های ونیزی نور مخفی نیز پشت آینه ها ایجاد می شود ، برای تولید آینه ها ابتدا آینه ونیزی در ابعاد مورد نظر تولید شده سپس با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دکوراتیو ونیزی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های ونیزی که با لمسی کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه دکوراتیو ونیزی – پایه دار 

در این طرح از آینه های ونیزی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

آینه دکوراتیو ونیزی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های دکوراتیو ونیزی جدید که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد .

 

آینه دکوراتیو ونیزی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه دکوراتیو ونیزی – دو طرفه 

در این طرح از آینه های دکوراتیو ونیزی دو طرفه استفاده می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه دکوراتیو ونیزی – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدنی شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه دکوراتیو ونیزی - اینستاگرام

 

آینه دکوراتیو ونیزی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه دکوراتیو ونیزی

برای اطلاع از قیمت آینه دکوراتیو ونیزی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دکوراتیو ونیزی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دکوراتیو ونیزی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دکوراتیو ونیزی

آینه دکوراتیو ونیزی

آینه دکوراتیو ونیزی

آینه دکوراتیو ونیزی

آینه دکوراتیو ونیزی

آینه دکوراتیو ونیزی

آینه دکوراتیو ونیزی

آینه دکوراتیو ونیزی

آینه دکوراتیو ونیزی

آینه دکوراتیو ونیزی

آینه دکوراتیو ونیزی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دکوراتیو ونیزی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند