فهرست این مقاله

آینه دکوراتیو گرد

تولید انواع آینه دکوراتیو گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         0912823524202188621912

 

آینه دکوراتیو گرد

 

آینه دکوراتیو گرد

آینه های دکوراتیو در طراحی دکوراسیون مدرن از جایگاه ویژه ای برخوردار است به طوری که اغلب صاحبان نظران طراحی دکوراسیون از آینه ها به عنوان مهم ترین المان طراحی فضای داخلی ساختمان یاد می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه دکوراتیو گرد و ویزگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دکوراتیو گرد را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ می پردازیم .

 

آینه دکوراتیو گرد – ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است ، این نوع آینه ها با نام های آینه منبت کاری شده و آینه کنده کاری شده شناخته می باشد .

 

آینه دکوراتیو گرد – چراغ دار

این نوع آینه ها با نام های آینه لامپی و آینه چراغ دار نیز شناخته شده است ، برای تولید آینه چراغ دار ابتدا آینه گرد با قطر مورد نظر برش داده می شود سپس لبه آینه ابزار دایوند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و دور آن با فاصله ی هر 20 سانتی متر سوراه خواهد شد  در نهایت هم لامپ های کم مصرف داخل قاب قرار داده می شود .

 

آینه دکوراتیو گرد – بک لایت

در این طرح نورپردازی مخفی پشت آینه اجرا شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دایموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازیی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دکوراتیو گرد – لمسی

طرح جدیدی از آینه های نور مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده و با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه دکوراتیو گرد – ریموتی

طرح دیگری از آینه های دکوراتیو که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فرشدن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه دکوراتیو گرد – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های نور مخفی با حرکت دست از قسمت تعین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه دکوراتیو گرد حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه دکوراتیو گرد – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های گرد یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه دکوراتیو گرد – کودک

برای اتاق های کوکان نوعی از آینه های گرد طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شک لکودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه دکوراتیو گرد – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه دکوراتیو گرد – دو طرفه 

برای سالن های کوچک بهتر است که از آینه های دکوراتیو دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه دکوراتیو گرد – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه های نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه دکوراتیو گرد – متحرک 

با تولید آینه های دکوراتیو متحرک دیگر جای هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه دکوراتیو گرد - اینستاگرام

 

آینه دکوراتیو گرد - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه دکوراتیو گرد به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه دکوراتیو گرد و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دکوراتیو گرد مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دکوراتیو گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گرد

آینه دکوراتیو گرد

آینه دکوراتیو گرد

آینه دکوراتیو گرد

آینه دکوراتیو گرد

آینه دکوراتیو گرد

آینه دکوراتیو گرد

آینه دکوراتیو گرد

آینه دکوراتیو گرد

آینه دکوراتیو گرد

آینه دکوراتیو گرد

آینه دکوراتیو گرد

آینه دکوراتیو گرد

آینه دکوراتیو گرد

آینه دکوراتیو گرد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دکوراتیو گرد در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند