فهرست این مقاله

آینه دیواری اتاق خواب

تولید انواع آینه دیواری اتاق خواب در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه دیواری اتاق خواب

 

آینه دیواری اتاق خواب

آینه های دیواری دارای دسته بندهای مختلفی است که هر کدام از آن ها برای بخش خاصی از ساختمان استفاده می شود به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها برای تزیین فضای داخلی استفاده می کنند ، جدیدترین طرح آینه های قدی با نام آینه دیواری اتاق خواب شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دیواری در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دیواری اتاق خواب را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دیواری اتاق خواب – بک لایت

طرح جدیدی از آینه های دیواری که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دیواری اتاق خواب – چراغ دار

طرح دیگری از آینه های دیواری که با نام آینه چراغ دار و آینه لامپی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در مرحله ی بعدی لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه دیواری اتاق خواب – قاب استیل

در این طرح از آینه های دیواری یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه دیواری اتاق خواب – ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشورهای ایتالیا تولید شد اما خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است فرآیند تولید آینه ونیزی بسیار زمانبر و پیچیده است به همیت دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه دیواری اتاق خواب – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های دیواری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه دیواری اتاق خواب – دو طرفه 

در اتاق های بزرگ نوعی از آینه های دیواری دو طرفه استفاده می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه دیواری اتاق خواب – بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی دکوراسیون خواهد شد .

 

آینه دیواری اتاق خواب – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های دیواری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه دیواری اتاق خواب – متحرک 

با تولید آینه های دیواری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه دیواری اتاق خواب - اینستاگرام

آینه دیواری اتاق خواب - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه دیواری اتاق خواب به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه دیواری اتاق خواب و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دیواری اتاق خواب مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دیواری اتاق خواب در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دیواری اتاق خواب

آینه دیواری اتاق خواب

آینه دیواری اتاق خواب

آینه دیواری اتاق خواب

آینه دیواری اتاق خواب

آینه دیواری اتاق خواب

آینه دیواری اتاق خواب

آینه دیواری اتاق خواب

آینه دیواری اتاق خواب

آینه دیواری اتاق خواب

آینه دیواری اتاق خواب

آینه دیواری اتاق خواب

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دیواری اتاق خواب در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

 

تیم تحریریه کولیوند