فهرست این مقاله

آینه دیواری اتاق کودک

تولید انواع آینه دیواری اتاق کودک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

آینه دیواری اتاق کودک

 

آینه دیواری اتاق کودک

آینه های دیواری از قدیمن الایام در خانه ی ایرانی ها وجود داشت و حتی استفاده از آینه دیواری به منزله ی روشنایی و سفید بختی بوده و هست ، در بین آینه های دیواری بدون تردید آینه دیواری اتاق کودک پرفروش ترین محسوب می شود که در این مقاله به بررسی انواع و ویژگی های این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه دیواری در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دیواری اتاق کودک را تولید کرده است برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دیواری اتاق کودک – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه مستر آینه را می توان در طرح های هندسی مختلفی تولید کرد به طور مثال برای اتاق کودک می توان آینه را در شکل خرگوش یا پلنگ صورتی برش داد بدین شکل کودکان برحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه دیواری اتاق کودک – با قاب استیل

در این طرح از آینه های دیواری مدرن و جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه دیواری اتاق کودک – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های اتاق کودک که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه دیواری اتاق کودک – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های اتاق کودک که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است که برای تولید آن ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دیواری اتاق کودک – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در نظر گرفته شده سپس تعدادی تعدادی آینه ابزار خورده به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصایور را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

آینه دیواری اتاق کودک – دکوراتیو

آینه های دکوراتیو همیشه یکی از پر مخاطب ترین نوع آینه های دیواری بوده است که در طرح های بسیار مختلفی اجرا می شود به طور مثال می توان تایل های مربعی و مسطیلی شکل را به صورت نامنظم کنار یکدیگر قرار داد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دیواری اتاق کودک – قاب استیل 

در این طرح از آینه های بک لایت یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی را بکار برد .

 

آینه دیواری اتاق کودک – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه دیواری اتاق کودک – متحرک 

با تولید آینه های دیواری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، با تولید آینه دیواری اتاق کودک متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه دیواری اتاق کودک – کریستال 

آینه های اتاق کودک از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، آینه های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شود و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه دیواری اتاق کودک - اینستاگرام

 

آینه دیواری اتاق کودک - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه دیواری اتاق کودک

برای اطلاع از قیمت آینه دیواری اتاق کودک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دیواری اتاق کودک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دیواری اتاق کودک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دیواری اتاق خواب

آینه دیواری اتاق کودک

آینه دیواری اتاق کودک

آینه دیواری اتاق کودک

آینه دیواری اتاق کودک

آینه دیواری اتاق کودک

آینه دیواری اتاق کودک

آینه دیواری اتاق کودک

آینه دیواری اتاق کودک

آینه دیواری اتاق کودک

آینه دیواری اتاق کودک

آینه اتاق کودک

آینه اتاق کودک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دیواری اتاق کودک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند