فهرست این مقاله

آینه دیواری بزرگ

تولید انواع آینه دیواری بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912  

 

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

استفاده از آینه های دیواری با ابعاد بزرگ باعث زیباتر شدن فضای داخلی و همچنین بزرگتر نشان دادن محیط مورد نظر خواهد شد لذا فعالان صنایع شیشه و آینه در چند سال گذشته با توجه فراگیر شدن آینه ها در طراحی دکوراسیون داخلی ، صنایع شیشه و آینه کولیوند با مجهزترین دستگاه های صنعت شیشه انواع آینه های دکوراتیو رنگی را تولید می کند .

آینه دیواری بزرگ بسیاری از آینه های تولید شده که دارای طرح خاصی هستند را در بر می گیرد به همین دلیل در این مقاله سعی شده که هر یک از آینه ها به صورت جداگانه ساختار و ویژگی های آن ها شرح داده شود .

 

فروش آینه دیواری بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند

صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه دیواری بزرگ را در طرح های گوناگون تولید کرده و در بازار عرضه می کند با توجه به طراحی دکوراسیون داخلی تیم تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند طرح های مختلفی از آینه های بزرگ دیواری را تولید کرده اند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت :

 

1- آینه دیواری بزرگ با قاب

صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع آینه های دیواری همراه با قاب های PVC و چوبی را تولید می کند ، آینه های با قاب از گذشته در همه خانه ها دیده می شد و به جرات می توان گفت در همه خانه ها حداقل یک آینه با قاب وجود دارد و همین دلیل هم صنایع شیشه و آینه کولیوند یک کارگاه مجهز  به تولید انواع قاب های پی وی سی و چوبی را جهت تامین آینه دیواری بزرگ از سال 1385 راه اندازی کرده است .

 

2- آینه دیواری بزرگ رنگی

آینه های رنگی مناسب ترین گزینه برای فضاهایی است که قصد ست کدن رنگ آینه با طراحی دکوراسیون داخلی را داریم چرا که صنایع شیشه و آینه کولیوند به یاری خدا تا کنون آینه های رنگی برنز ، طلایی ، نقره ای ، مسی ، سبز ، آبی ، بنفش را تولید کرده و براحتی می توان رنگ آینه را با رنگ طراحی دکوراسیون داخلی ست کرد .

 

3- آینه دیواری بزرگ جورچین

یکی از پرکاربردترین نوع آینه ها در 5 سال گذشته آینه کاری جورچین است بدین شکل که طبق الگوی خاصی چند قطعه از آینه ها دقیق مانن پازل کنار هم قرار می گیرند و بدین ترتیب یک آینه تزئینی جالب توجه را تشکیل می دهند به طور کلی آینه کاری روی دیوار ( آینه دیواری بزرگ ) در کشور ما با استقبال بسیار زیاد مردم مواجه شده است و به همین دلیل هم صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از دستگاه CNC هر الگویی را که مد نظر شماست تولید خواهد کرد .

 

4- آینه دیواری بزرگ تراش

بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی با رویکار آمدن آینه های تراش دیگر تمایلی به استفاده از قاب آینه ندارند زیرا قاب به منظور زیباتر شدن لبه های آینه استفاده می شد اما با استفاده از ابزار تراش آینه دیگر نیازی به استفاده از قاب آینه نیست بدین شکل می توان آینه دیواری بزرگ را با چسب های مخصوص به دیوار چسباند به گونه ای که چیزی جز آینه روی دیوار مشاهده نمی شود .

 

5- آینه دیواری بزرگ گرد

نوعی دیگر از آینه های دیواری که بیشتر در مکان هایی مانند سالن های آرایشی استفاده می شود آینه گرد را می توان هم روی دیوار با بست های فلزی نصب کرد و هم اینکه با استفاده از چسب های مخصوص آینه روی دیوار چسباند .

 

6- آینه دیواری بزرگ با قاب

صنایع شیشه و آینه کولیوند با راه اندازی یک کارگاه مجزای تولید قاب های پی وی سی در رنگ های مختلف قادر به تولید انواع آینه های دیواری با قاب است ، این نوع قاب ها نسبت به قاب های چوبی از قیمت مناسبی برخوردار هستند .

 

7- آینه دیواری بزرگ با تراش 2 سانت

امروزه با توجه به ابزارهایی که دور شیشه و آینه زده می شود کمتر کسی تمایل به استفاده از فریم های مختلف به دور آینه ها دارد ، تراش دادن دور آینه نمای آن را بسیار جذابتر خواهد کرد به ویزه تراش سه بعدی .

 

8- آینه دیواری بزرگ قدی

آینه های قدی طبیعتا باید دارای ابعاد بزرگی باشد به ویژه ارتفاع آن که بیش از 180 سانتی متر در نظر گرفته می شود ، این نوع آینه ها معمولا ساده و شفاف تولید می شوند لذا تفکیک رنگ ها در آن بهتر خواهد بود .

 

9- آینه دیواری بزرگ طرح دار

آینه های طرح دار به نوعی از آینه ها اطلاق می شود که روی آینه به صورت سندبلاست و رنگی طرح های های متفاوت اعمال خواهد شد ، برای تولید آینه های طرح دار رنگی از دستگاه چاپ روی شیشه استفاده می شود .

 

10- آینه دیواری بزرگ سه بعدی

آینه های سه بعدی جدیدترین نوع آینه های دکوراتیو محسوب می شود که از ترکیب آینه های رنگی ، آنتیک و ساده تولید می شود به طوری که تعدادی آینه رنگی یا آنتیک به صورت مورب به آینه ساده چسبیده می شود .

 

11- آینه دیواری بزرگ با نورپردازی مخفی

برای تولید آینه های نورپردازی شده ابتدا آینه با ابعاد مورد نظر برش داده شده و دور آن ابزار تراش زده خواهد شد سپس با استفاده از LED های رنگی و PVC پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

12- آینه دیواری بزرگ ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و خبلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت ، این نوع آینه ها به آینه های منبت کاری شده نیز شهرت دارد و به دلیل فرآیند تولید پیچیده و زمانبر از قیمت بسیار بالایی برخوردار است از همین رو آینه دیواری بزرگ ونیزی در ساختمان های با طراحی لوکس نصب می شود .

 

13 – آینه دیواری بزرگ لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ( علامت پاور ) نورپردازی مخفی روش شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

14 – آینه دیواری بزرگ ریموت دار

طرح دیگری از آینه های با نورپردازی مخفی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود حتی می توان رنگ نورپردازی و اقکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

15 – آینه دیواری بزرگ حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه دیواری بزرگ حسکر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

16 – آینه دیواری بزرگ صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های دیواری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

17 – آینه دیواری بزرگ با قاب استیل 

آینه های دیواری جدید که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوانت فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلای و مسی مدرن بکار برد .

 

18 – آینه دیواری بزرگ کودک

برای اتاق کودکان نوعی از آینه های دیواری طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

19 – آینه دیواری بزرک دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد و از نمای بسیار زیبایی برخوردار است ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه دیواری - اینستاگرام

 

آینه دیواری - واتساپ

 

کاربردهای آینه دیواری بزرگ صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • آینه بزرگ دیواری رستوران ها
  • آینه بزرگ دیواری منازل
  • آینه بزرگ دیواری تالارها و هتل ها
  • آینه  فروشگاه های پوشاک
  • آینه های دکوراتیو در سالن های زیبایی
  • آینه های مدرن در فرودگاه ها

 

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

 

 

نحوه سفارش آینه دیواری بزرگ به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت خرید آینه دیواری بزرگ از صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دیواری بزرگ مورد نظر خود را به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه دیواری بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط افراد خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری بزرگ

آینه دیواری

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دیواری بزرگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند