فهرست این مقاله

آینه دیواری قاب دار

تولید انواع آینه دیواری قاب دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه دیواری قاب دار

 

آینه دیواری قاب دار

آینه های دیواری از قدیم الایام تا کنون محبوب ترین نوع آینه دکوراتیو در ساختمان های تجاری و مسکونی محسوب می شود که طرح های بسیار جذابی تولید شده است ، یکی از کاربردی ترین آن ها با نام آینه دیواری قاب دار شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع و وِیژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دیواری در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دیواری قاب دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دیواری قاب دار – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه دیواری قاب دار – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دیواری قاب دار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های دیواری یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دیواری قاب دار – چوبی 

اولین نوع آینه قاب دار که با استفاده از متریال مختلفی چون پی وی سی ، ام دی اف و چوب تولید می شود در این بین آینه قاب دار چوبی جذاب ترین طرح آینه قاب دار به شمار می رود که در ابعاد مختلفی وجود دارد .

 

آینه دیواری قاب دار – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار به دلیل باز کردن آب گرم در سرویس بهداشتی باید از آینه های ضد بخار در حمام استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه دیواری قاب دار – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آیبنه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه دیواری قاب دار - اینستاگرام

 

آینه دیواری قاب دار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه دیواری قاب دار به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه دیواری قاب دار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دیواری قاب دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دیواری قاب دار در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه دیواری قاب دار

آینه دیواری قاب دار

آینه دیواری قاب دار

آینه دیواری قاب دار

آینه دیواری قاب دار

آینه دیواری قاب دار

آینه دیواری قاب دار

آینه دیواری قاب دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دیواری قاب دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند