فهرست این مقاله

آینه دیواری متحرک

تولید انواع آینه دیواری متحرک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 0912823524202188621912

 

آینه دیواری متحرک

 

آینه دیواری متحرک

آینه های دیواری در همه ی دوران یکی از مهم ترین و کاربردی ترین طرح آینه های دکوراتیو محسوب می شود که در اشکال مختلف قابل تولید است یکی از جدیدترین طرح های آینه دیواری با نام آینه دیواری متحرک شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه دیواری در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه متحرک را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه دیواری متحرک – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه دیواری متحرک – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه دیواری متحرک – قاب استیل

در این طرح از آینه های دیواری بک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دیواری متحرک – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهنیه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد این نوع آنه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه دیواری متحرک – آرایشگاه

در سالن های زیبایی و آراشگاه ها نوعی از آینه های دیواری استفاده می شود که اغلب به صورت قدی بوده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد ، انتخاب آینه آرایشگاه همیشه یکی از دغدغه های رایج افراد بوده است .

 

آینه دیواری متحرک – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های دیواری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه دیواری متحرک – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه به صورت مات و رنگی ایجاد می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

 

آینه دیواری متحرک - اینستاگرام

 

آینه دیواری متحرک - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه دیواری متحرک از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه دیواری متحرک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه دیواری متحرک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه دیواری متحرک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

اینه دیواری متحرک

آینه دیواری متحرک

آینه دیواری متحرک

آینه دیواری متحرک

آینه دیواری متحرک

آینه دیواری متحرک

آینه دیواری متحرک

آینه دیواری متحرک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دیواری متحرک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند