فهرست این مقاله

آینه دیواری

تولید انواع آینه دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲      

 

آینه دیواری

 

آینه دیواری

می توان گفت که پرکاربردترین نوع آینه در منازل آینه های دیواری محسوب می شوند از همین رو در این مقاله قصد داریم انواع مختلف این نوع آینه ها را بررسی کنیم و همچنین به چگونگی استفاده از آینه های دیواری در کشورهای مخنلف در سراسر دنیا بپردازیم .

علاوه بر نماد روشنایی آینه ها همیشه یکی از پرکاربرد ترین وسیله های همه منازل بوده و هست ، با توجه به دلایل ذکر شده امروزه در همه کشورهای دنیا شاهد انواع آینه های رنگی با مدل های خاص هستیم به طوری که حرفه آینه کاری روی دیوار تبدیل به هنر آینه کاری شده است لذا بسیاری از افراد متخصص در این زمینه با طراحی های زیبا و مدرن آینه دیواری با اشکال گوناگون را تولید می کنند .

به طور کلی هر نوع آینه ای که به صورت جورچین یا تکی روی دیوار نصب شود را آینه دیواری می گویند که صنایع شیشه و آینه کولیوند این نوع آینه ها در طرح های مختلفی تولید می کند از همین رو در ادامه به جزئیات آن می پردازیم .

 

بررسی آینه دیواری در کشورهای مختلف

آینه دیواری با شیوه های مختلفی در دنیا پیاده سازی می شود در کشور ایتالیا این نوع آینه ها را بیشتر با نام ونیزی می شناسند و بیشتر تمایل به ساخت آینه های منبت کاری شده دارند اما در کشورهای آمریکایی تمایل مردم بیشتر به نصب آینه های با قاب های لوکس و همچنین آینه کاری نامتقارن است در این بین هم طبق آمارهای گرفته شده از مشتریان گرامی مردم کشور عزیزمان ایران گرایش ها بیشتر به سمت آینه کاری لوزی و نامتقارن روی دیوار است .

آینه دیواری همان طور که ذکر شد انواع مختلفی دارد و در اشکال و مدل های گوناگونی پیاده سازی می شود اینکه چه نوع آینه دیواری مناسب منزل شماست بستگی به طراحی دکوراسیون داخلی شما خواهد داشت بنابراین حتما با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند  مشاوره رایگان را داشته باشید که در نتیجه آینه دیواری ایده ال با طراحی داخلی را انتخاب کنید .

 

انواع آینه دیواری صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- آینه کاری لوزی

۲- آینه کاری نامتقارن

۳- آینه ونیزی

۴- آینه تایل

۵- آینه قدی

۶- آینه با قاب

۷- آینه کاری مستطیلی و مربعی

۸- آینه آنتیک

۹- آینه پتینه

 

به طور کلی دو نوع آینه دیواری وجود دارد در حالت اول یک آینه رنگی با هر مدلی روی دیوار قرار می گیرد مانند آینه تراش قدی اما در حالت دوم آینه های دیواری ، تعدادی از آینه های با اشکال مختلف طبق یک الگوی خاص به صورت جورچین کنار هم قرار می گیرند مانند آینه کاری لوزی روی دیوار .

 

  • آینه ساده
  • آینه کلیر
  • آینه کریستال
  • آینه طلایی
  • آینه مسی ( شامپاینی )
  • آینه برنز
  • آینه رنگی (بنفش ، سبز ، آبی ، فیروزه ای ، دودی)
  • آینه حکاکی شده

 

آینه دیواری قدی

آینه های قدی در طرح های مختلف از پرکاربردترین نوع آینه های دیواری محسوب می شود ، این نوع آینه ها به صورت سه بعدی ، رنگی ، تراشدار و با قاب در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود .

 

آینه دیواری طرح دار

در طراحی های جدید و مدرن میل به استفاده از آینه های طرح دار بیشتر شده در همین راستا صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه های رنگی را در طرح های مختلف هندسی تولید کرده و ابزار تراش دور آینه را زیباتر خواهد کرد .

 

آینه دیواری کلاسیک

آینه ونیزی و  آینه سه بعدی به دلیل ظاهر متقاوت اما ساده به عنوان آینه های کلاسیک شناخته شده هستند و با طراحی و نمای بسیار زیبا موجب ارتقای طراحی دکوراسیون داخلی نیز می شود  .

 

آینه دیواری و کنسول

از سال ۱۳۹۵ صنایع شیشه و آینه کولیوند با تولید میزهای کنسول آینه کاری شده به همراه آینه های دیواری تزیینی در واقع یک پکیج کامل آینه دکوراتیو را عرضه می نماید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل نمایید .

 

آینه دیواری با قاب

با تولید قاب های pvc و قیمت بسیار مناسب آن نسبت به قاب های چوبی گرایش به استفاده آینه های با قاب بیش از پیش شد ، قاب های pvc در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید می شود که از نظر ظاهری مشابه قاب جوبی می باشد .

 

آینه دیواری سه بعدی

یکی از جدیدترین انواع آینه دیواری که از یک آینه اصلی با ابعاد بزرگ و تعدادی آینه رنگی یا آنتیک با طول آینه اصلی و عرض ۱۰ سانتی متر تشکیل شده است آینه سه بعدی نام دارد به طوری که آینه های رنگی به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود .

 

آینه دیواری با نورپردازی مخفی

نوعی از آینه های دیواری که یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس دور آینه به پهنای ۴ سانتی متر سندبلاست می شود در نهایت هم پشت آینه با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی نورپردازی خواهد شد .

 

آینه دیواری آنتیک

یکی از خاص ترین انواع آینه های دکوراتیو که به آینه های کثیف نیز شهرت دارد ، آینه آنتیک اغلب به صورت تایل های مستطیلی و مربعی شکل استفاده می شود و در رنگ های طلایی ، نقره ای و برنز نیز وجود دارد .

 

آینه دیواری لمسی

طرح جدیدی از آینه های دیواری که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ، نورپردازی نمایان می شود سپس با لمس کردن همان قسمت نورپردازی خاموش خواهد شد به این نوع آینه ها آینه هوشمند نیز گفته می شود .

 

آینه دیواری ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سیار کشورها قرار گرفت ، این نوع آینه ها با نام های آینه منبت کاری شدن نیز شناخته شده است ، آینه دیواری ونیزی در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند .

 

آینه دیواری ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه نورپردازی شده که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه دیواری حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه دیواری صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های دیواری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه دیواری صفحه نمایش در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت آینه دیواری صفحه نمایش دار مدرن هوشمند تقریبا دو برابر آینه های دیواری ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند ، آینه دیواری صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های دیواری معرفی شده است .

 

آینه دیواری پایه دار 

در این طرح از آینه های دیواری یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی نیز استفاده می شود ، به طور مثال برای تولید آینه دیواری چراغ دار سالن زیبایی با ارتفاع ۲۰۰ سانتی متر و عرض ۱۰۰ سانتی متر باید از پایه های فلزی همرنگ با رنگ باکس آینه بکار برد .

 

آینه دیواری با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های دیواری که یک قاب استیل طلایی و نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی مدرن بکار می رود .

 

آینه دیواری دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه ها طراحی شده است که یک قاب صورتی یا طلایی به عنوان فریم دور آینه قرار گرفته و شخصیت های هالیوودی و برجسته ی هنری روی آینه حکاکی شده است .

 

آینه دیواری کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که از فریم های صورتی و سفید استفاده شده و شخصیت های انیمیشنی مانند بتمن و باب اسفنجی روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه دیواری لاکچری

طرح جدید دیگری از آینه های دیواری که از ترکیب آینه های بک لایت و آینه های چراغ دار تشکیل شده است این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه دیواری بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل باید ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC یا MASTER به صورت کاملا دقیق تولید داده خواهد شد .

 

آینه دیواری دو طرفه 

برای سالن های کوچک نوعی از آینه های دیواری دو طرفه استفاده می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه دیواری دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موچود بهینه بکار برده می شود .

 

آینه دیواری اتاق پرو 

برای اتاق های پرو مزون ها نوعی از آینه های بک لایت قدی اجرا شده که اغلب لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دیواری آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه دیواری کریستال 

به طور کلی آینه های دیواری از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

آینه دیواری بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های دیواری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آن مشاهده خواهد شد .

 

آینه دیواری متحرک 

با تولید آینه های دیواری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نفطه دیگر منتلق نمایید .

 

 

آینه دیواری - اینستاگرام

 

آینه دیواری - واتساپ

 

 

نحوه سفارش انواع آینه دیواری به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش آینه دیواری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ اقدام نمایید و یا به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری مراجعه کنید و سفارش آینه دیواری مورد نظر خود را به کارشناسان ما دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

لازم به ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به درخواست های مشتریان گرامی در شهرستان ها زین پس سفارشات شهرستان ها را نیز می پذیرد و در کمترین زمان ممکن سفارشات آینه های دیواری را به شهرستان های مورد نظر ارسال خواهد کرد .

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه آینه دیواری

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه اتاق پرو

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

آینه دیواری

 

 

آینه دیواری

آینه دیواری

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.target.com

 

تیم تحریریه کولیوند