فهرست این مقاله

آینه رنگی دیواری

تولید انواع آینه رنگی دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه رنگی دیواری

 

آینه رنگی دیواری

در گذشته فقط آینه های نقره ای یا ساده وجود داشت اما رفته رفته با تولید آینه های رنگی دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، طلایی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه رنگی دیواری استفاده کرد در این مقابه به بررسی انواع آینه رنگی دیواری و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه های از جمله آینه دیواری رنگی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه رنگی دیواری – با قاب فلزی

به طور کلی آینه های رنگی با قاب فلزی به دو دسته ی قاب فلزی رنگ کوره ای و قاب استیل طلایی یا نقره ای تقسیم می شود که در این بین آینه های با قاب استیل جذاب ترین طرح آینه های رنگی با قاب محسوب می شود که در پروژه های لوکس و لاکچری بکار می رود .

 

آینه رنگی دیواری – قدی

آینه های قدی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های رنگی محسوب می شود که در طول روز به کرات توسط افراد جهت خودآرایی استفاده خواهد شد ، ابعاد استاندارد این نوع آینه ها معمولا ۸۰ * ۱۸۰ سانتی متر و ۱۰۰ * ۲۰۰ سانتی متر است .

 

آینه رنگی دیواری – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های رنگی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه رنگی دیواری – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های رنگی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با اتسفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه رنگی دیواری – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های رنگی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه رنگی دیواری – ابزار خورده

اولین آینه رنگی دکوراتیو که چهار طرف آینه ابزار تراش زده می شود برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس جهت ابزار زدن آینه روی دستگاه تراش قرار داده خواهد شد .

 

آینه رنگی دیواری – قاب استیل

در این طرح از آینه های رنگی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه رنگی دیواری – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های رنگی یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسیپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه رنگی دیواری – بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی دکوراسیون خواهد شد .

 

آینه رنگی دیواری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه رنگی دیواری – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های رنگی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه رنگی دیواری – متحرک 

با تولید آینه های رنگی دیواری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه رنگی دیواری - اینستاگرام

 

آینه رنگی دیواری - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه رنگی دیواری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه رنگی دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه رنگی دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایاین ذکر است تولید آینه رنگی دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه رنگ دودی

آینه رنگی دیواری

آینه رنگی دیواری

آینه رنگی دیواری

آینه رنگی دیواری

آینه رنگی دیواری

آینه رنگی دیواری

آینه رنگی دیواری

آینه رنگی دیواری

آینه رنگی دیواری

آینه رنگی دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه رنگی دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند