فهرست این مقاله

آینه رنگ دودی

تولید انواع آینه رنگ دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   0912823524202188621912     

 

آینه رنگ دودی

 

آینه رنگ دودی

در گذشته فقط آینه سفید یا نقره ای تولید می شد و در همه ی پروژه های دکوراتیو و کاربردی از این نوع آینه ها بکار می رفت اما با تولید آینه های رنگی در هر ساختمانی با توجه به طراحی داخلی ساختمان یکی از آینه های رنگی مورد استفاده قرار می گیرد در این مقاقله به بررسی انواع آینه رنگ دودی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دودی را تولیدکرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه رنگ دودی – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های رنگی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه رنگ دودی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های رنگی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه رنگ دودی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های رنگی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و سمی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه رنگ دودی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه رنگ دودی – آرایشگاه 

در آرایشگاه های و سالن های زیبایی نوعی از آینه های رنگی بکار می رود که اغلب به صورت قدی بوده و در ابعاد استاندارد 80 * 190سانتی متر و 90 * 210 سانتی متر تولید خواهد شد ، آینه های آرایشگاه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه رنگ دودی – متحرک 

با تولید آینه های دودی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه رنگ دودی - اینستاگرام

 

آینه رنگ دودی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه رنگ دودی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه رنگ دودی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه رنگ دودی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه رنگ دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه رنگ دودی

آینه رنگ دودی

آینه رنگ دودی

آینه رنگ دودی

آینه رنگ دودی

آینه رنگ دودی

آینه رنگ دودی

آینه رنگ دودی

آینه رنگ دودی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه رنگ دودی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند