فهرست این مقاله

آینه روشویی با نور مخفی

تولید انواع آینه روشویی با نور مخفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه روشویی با نور مخفی

 

آینه روشویی با نور مخفی

با توجه به تولید روشویی های سنگی ، چوبی و فلزی متنوع به طبع باید از آینه های دکوراتیو شیک و مدرن نیز برای ست کردن با چنین روشویی هایی استفاده کرد ، یکی از جدیدترین طرح های آینه روشویی با نام آینه روشویی با نور مخفی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع و ویژ گی های این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه روشویی با نور مخفی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivdncom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه روشویی با نور مخفی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه روشویی با نور مخفی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های روشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه روشویی با نور مخفی – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های روشویی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردذن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه روشویی با نور مخفی – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است و به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه روشویی با نور مخفی – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی دودی ، برنزی ، طلایی ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز بهتر است که از این نوع آینه ها برای تولید آینه روشویی استفاده کرد به طور مثال برای روشویی قهوه ای باید از آینه روشویی برنز بکار برد .

 

آینه روشویی با نور مخفی – ضد بخار 

برای سرویس بهداشتی که حمام و روشوی در کنار هم قرار دارد باید از آینه های با نور مخفی ضد بخار استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار پس از چند ثانیه محو خواهد شد .

 

آینه روشویی با نور مخفی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه روشویی با نور مخفی حکاکی کرد بدین شکل به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد و نمای زیبایی در فضای اخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه روشویی با نور مخفی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه روشویی با نور مخفی صفحه نمایش در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت آینه روشویی با نور مخفی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های روشویی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند ،

 

آینه روشویی با نور مخفی – استیل 

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و سمی مدرن بکار برد .

 

آینه روشویی با نور مخفی – کودک 

برای سرویس بهداشتی کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه روشویی با نور مخفی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه اجرا می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه روشویی با نور مخفی مدرن دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه روشویی با نور مخفی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های روشویی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه روشویی با نور مخفی – متحرک 

با تولید آینه های روشویی نور مخفی متحرک دیگر جای هیجگونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید .

 

آینه روشویی با نور مخفی - اینستاگرام

 

آینه روشویی با نور مخفی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه روشویی با نور مخفی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

جهت کسب اطلاع از قیمت آینه روشویی با نور مخفی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روشویی با نور مخفی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه روشویی با نور مخفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه راهرو ورودی

آینه روشویی با نور مخفی

آینه روشویی با نور مخفی

آینه روشویی با نور مخفی

آینه روشویی با نور مخفی

آینه روشویی با نور مخفی

آینه روشویی با نور مخفی

آینه دستشویی با نور مخفی

آینه روشویی با نور مخفی

آینه روشویی با نور مخفی

آینه روشویی با نور مخفی

آینه روشویی با نور مخفی

آینه روشویی با نور مخفی

آینه روشویی با نور مخفی

آینه روشویی با نور مخفی

آینه روشویی با نور مخفی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روشویی با نور مخفی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند