فهرست این مقاله

آینه روشویی بزرگ

تولید آینه روشویی بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                             ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه روشویی بزرگ

 

آینه روشویی بزرگ

در طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی موراد متعددی تاثیرگذار است یکی از این موراد انتخاب آینه های دکوراتیو روشویی است به نوعی می توان گفت مهم ترین قسمت طراحی سرویس بهداشتی ست کردن آینه با کابین روشویی محسوب می شود در این مقاله به بررسی انواع آینه روشویی بزرگ می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه روشویی بزرگ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه روشویی بزرگ – بک لایت 

محبوب ترین نوع آینه های روشویی که با نام های آینه نور مخفی و آینه نوری شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه روشویی بزرگ – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه روشویی بزرگ – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های روشویی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه روشویی بزرگ – حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های نوری حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالاتری نسبت به سایر آینه های نوری برخوردار می باشد .

 

آینه روشویی بزرگ – تایمر دار 

با رویکار آمدن نسل جدید آینه های هوشمند امکانات مختلفی روی آن ها تعبیه شده است در یکی از این طرح ها ساعت و دمای داخلی سرویس بهداشتی به صورت دیجیتالی روی آینه نمایش داده می شود قسمتی از آینه که اعداد روی آن وجود دارد اسیدکاری خواهد شد .

 

آینه روشویی بزرگ – صفحه نمایش 

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش روی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توان ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید و از ان لذت ببرید ، آینه روشویی بزرگ در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا ، فرانسه ،بلژیک و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی شناخته شده و معتبر سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه روشویی بزرگ – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه روشویی بزرگ – بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی دکوراسیون خواهد شد .

 

آینه روشویی بزرگ – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه روشویی بزرگ – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های روشویی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه روشویی بزرگ – متحرک 

با تولید آینه های روشویی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدنی شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقظه ی دیگر منتقل نمایید .

 

 

آینه روشویی بزرگ

 

جهت سفارش آینه روشویی بزرگ به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه روشویی بزرگ و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روشویی بزرگ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه روشویی بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی بزرگ

آینه روشویی بزرگ

آینه روشویی بزرگ

آینه روشویی بزرگ

آینه روشویی بزرگ

آینه روشویی بزرگ

آینه روشویی بزرگ

آینه روشویی بزرگ

آینه روشویی بزرگ

آینه روشویی بزرگ

آینه روشویی بزرگ

آینه روشویی بزرگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روشویی بزرگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند