فهرست این مقاله

آینه روشویی دیواری

تولید انواع آینه روشویی دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

شیشه بین کابینتی-

 

آینه روشویی دیواری

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی نسبت به گذشته دستخوش تغییرات گسترده ای شده است به طوری که برای هر قسمتی از سرویس بهداشتی یک کالای لوکس تولید شده یکی از این کالا با نام آینه روشویی دیواری نورپردازی شده شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه روشویی نوری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه روشویی دیواری – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های روشویی که پشت آینه نورپردازی مخفی قرار دارد و از قسمت های حکاکی شده روی آینه نیز نورپردازی نمایان شده است ، برای تولید آینه بک لایت ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود .

 

آینه روشویی دیواری – لمسی

طرح جدیدی از آینه های بک لایت روشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه روشویی دیواری – ریموتی

یکی دیگر از طرح های آینه روشویی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه روشویی دیواری – حسگری

در این طرح با حرکت از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی روشن و خاموش می شود در واقع از سنسورهای حساس به حرکت در این نوع آینه ها استفاده شده است ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده می باشد لازم به ذکر است آینه روشویی دیواری حسگری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه روشویی دیواری – ونیزی 

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شده و خیلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها نیز قرار گرفته است این نوع آینه ها با نام های آینه منبت کاری شده نیز شناخته شده است .

 

آینه روشویی دیواری – تایمر دار 

در این طرح از آینه های روشویی مدرن ساعت و دمای داخلی به صورت دیجیتالی روی آینه نمایش داده می شود ، قسمتی از آینه که اعداد مورد نظر روی آینه قرار خواهد گرفت اسیدکاری می شود .

 

آینه روشویی دیواری – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از ساختمان استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد ، آینه روشویی دیواری ضد بخار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه روشویی دیواری – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های روشویی دیواری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، قیمت آینه روشویی دیواری تقریبا دو برابر آینه های روشویی دیواری ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه روشویی دیواری – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه روشویی دیواری – کودک

برای سرویس بهداشتی های کودکان نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه روشویی دیواری – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های بک لایت دو طرفه اجرا می شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار خواهد رفت ، در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی ابهتر است که از آینه روشویی دیواری دو طرفه بکار برد بدین شکل فضای اضافی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده خواهد شد .

 

آینه روشویی دیواری – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های روشویی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی دیواری – متحرک 

با تولید آینه های روشویی دیواری مدرن متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه روشویی دیواری - اینستاگرام

 

آینه روشویی دیواری - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه روشویی دیواری را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه روشویی دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روشویی دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه روشویی دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی دیواری

آینه روشویی دیواری

آینه روشویی دیواری

آینه روشویی دیواری

آینه روشویی دیواری

آینه روشویی دیواری

آینه روشویی دیواری

آینه روشویی چراغ دار

آینه روشویی دیواری

آینه روشویی دیواری

آینه روشویی دیواری

آینه روشویی چراغدار

آینه روشویی دیواری

آینه روشویی دیواری

شیشه بین کابینتی

آینه روشویی دیواری

آینه روشویی دیواری

آینه روشویی دیواری

آینه روشویی دیواری

آینه روشویی دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روشویی دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند