فهرست این مقاله

آینه روشویی ضد بخار

تولید انواع آینه روشویی ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               0912823524202188621912

 

آینه روشویی ضد بخار

 

آینه روشویی ضد بخار

با توجه به پیشرفت بسیار زیاد و تحولات گسترده در زمینه ی طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی هر روز شاهد تولید متریال های مختلفی برای تزیین فضای داخلی این قسمت از سرویس بهداشتی هستیم ، یکی از جدیدترین طرح های تولید شده با نام آینه روشویی ضد بخار شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعاغلیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه روشویی ضد بخار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه روشویی ضد بخار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شد سپس لبه اینه ابزار دایموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد در نهایت هم سیستم ضد بخار روی آینه اعمال خواهد شد .

 

آینه روشویی ضد بخار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های روشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه سیستم ضد بخار فعال می شود سپس با لمس مجدد سیستم ضد بخار غیر فعال خواهد شد ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه روشویی ضد بخار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های روشویی که با استفاده از ریموتج سیستم ضد بخار روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مقال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه روشویی ضد بخار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های روشویی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی و سیستم ضد بخار روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه روشویی ضد بخار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های روشویی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال لوگوی مجموعه را روی آینه ایجاد می شود .

 

آینه روشویی ضد بخار – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه روشویی ضد بخار صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه روشویی ضد بخار – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گردبرهای دستی و برای تولید آینه های روشوی گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر باید از دستگاه CNC استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب برای سنگ های روشویی گرد بکار می رود .

 

آینه روشویی ضد بخار – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی جدید یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیواراهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه روشویی ضد بخار – بیضی 

برای تولید آینه های روشویی بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، آینه های بیضی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه روشویی ضد بخار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب داری قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه روشویی ضد بخار – متحرک 

با تولید آینه های ضد بخار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه روشویی ضد بخار بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه روشویی ضد بخار - اینستاگرام

 

آینه روشویی ضد بخار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه روشویی ضد بخار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق یر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه روشویی ضد بخار و سفارش آن می توانید با شماره های 021866219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روشویی ضد بخار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکز است تولید آینه روشویی ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی ضد بخار

آینه روشویی ضد بخار

آینه روشویی لاکچری

آینه روشویی ضد بخار

آینه روشویی ضد بخار

آینه روشویی ضد بخار

آینه روشویی ضد بخار

آینه روشویی ضد بخار

آینه روشویی ضد بخار

آینه روشویی ضد بخار

آینه روشویی ضد بخار

آینه روشویی ضد بخار

آینه روشویی ضد بخار

آینه روشویی ضد بخار

آینه روشویی ضد بخار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روشویی ضد بخار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند