فهرست این مقاله

آینه روشویی هوشمند

تولید انواع آینه روشویی هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

آینه روشویی هوشمند

 

آینه روشویی هوشمند

آینه های هوشمند روشویی جدیدترین و محبوب ترین طرح آینه روشویی در سراسر دنیا محسوب می شود که هر روز شاهد تولید انواع مختلف این نوع آینه ها هستیم ، آینه روشویی هوشمند برای اولین بار در کشور آلمان تولید شد که با استقبال بسیار زیاد طراحان دکوراسیون داخلی و عموم مردم قرار گرفت از همین رو در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه روشویی هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه روشویی ضد بخار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه روشویی هوشمند – لمسی

متداول ترین طرح آینه های هوشمند که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه روشویی هوشمند – ریموتی

طرح دیگری از آینه های هوشمند اولیه که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه روشویی هوشمند – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های هوشمند روشویی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همنی دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه روشویی هوشمند – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه روشویی هوشمند – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های هوشمند حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه روشویی هوشمند – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه روشویی هوشمند صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی شناخته شده ی  سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه روشویی هوشمند – قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود ، به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد .

 

آینه روشویی هوشمند – بیضی

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی هوشمند – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های کوچک نوعی از آینه های روشویی دو طرفه استفاده می شود به طوری که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه روشویی هوشمند – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های روشویی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی قابل مشاهده خواهد شد .

 

آینه روشویی هوشمند – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه یه نقطه دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه روشویی هوشمند

 

آینه روشویی هوشمند - واتساپ

 

چنانچه قصد سفارش آینه روشویی هوشمند را دارید از طریق زیر اقدام نمایید 

جهت اطلاع از قیمت آینه روشویی هوشمند و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روشویی هوشمند مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه روشویی هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستفیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محنرم قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی هوشمند

آینه روشویی هوشمند

آینه روشویی هوشمند

آینه روشویی هوشمند

آینه روشویی هوشمند

آینه روشویی هوشمند

آینه روشویی هوشمند

آینه روشویی هوشمند

آینه روشویی هوشمند

آینه روشویی هوشمند

آینه روشویی هوشمند

آینه روشویی هوشمند

آینه روشویی هوشمند

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه روشویی هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند