فهرست این مقاله

آینه روشویی چراغدار

تولید انواع آینه روشویی چراغدار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

آینه روشویی چراغدار

 

آینه روشویی چراغدار

از مهم ترین آینه های دکوراتیو که تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارد می توان به آینه روشویی اشاره کرد و از آنجایی که طراحی سرویس بهداشتی در هر ساختمانی برای ساکنین ساختمان بسیار پر اهمیت به شمار می رود بهتر ست که از آینه روشویی چراغدار استفاده کرد در این مقاله به بررسی ویزگی های این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه روشویی چراغدار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه روشویی چراغدار به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه در طرح های مختلفی سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه روشویی چراغدار – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های روشویی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه روشویی چراغدار – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه روشویی چراغدار – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های چراغ دار با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حکرتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه روشویی چراغدار – صفحه نمایش 

جدیدترین طرح آینه های روشویی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گویش های هوشمند متصل می شود بدین شکل ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را می توانید پخش نمایید .

آینه روشویی چراغدار صفحه نمایش صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه روشویی معرفی شده است .

 

آینه روشویی چراغدار – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام بهتر است که از آینه های هوشمند ضد بخار در این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه روشویی چراغدار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود ، به طور مثال برای دیوراهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد .

 

آینه روشویی چراغدار – سلطنتی 

طرح خاصی دیگری از آینه های روشویی که از ترکیب قاب های استیل و آینه های هوشمند صفحه نمایش دار تشکیل شده است ، این نوع آینه ها با نام آینه سلطنتی و آینه کلاسیک شناخته شده است .

 

آینه روشویی چراغدار – کودک

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه روشویی چراغدار – دو طرفه

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های دو طرفه بکار می رود بدین شکل از هر دو طرف آینه استفاده خواهد شد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه روشویی چراغدار – متحرک 

با تولید آینه های روشیی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه روشویی چراغدار متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه روشویی چراغدار - اینستاگرام

آینه روشویی چراغدار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه روشویی چراغدار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

جهت اطلاع از قیمت آینه روشویی چراغدار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه روشویی چراغدار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه روشویی چراغدار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه روشویی چراغدار

آینه روشویی تهران

آینه روشویی چراغدار

آینه روشویی چراغدار

آینه روشویی چراغدار

آینه روشویی چراغدار

آینه روشویی چراغدار

آینه روشویی چراغدار

آینه روشویی چراغدار

آینه روشویی چراغدار

آینه روشویی چراغدار

آینه روشویی چراغدار

آینه روشویی چراغدار

آینه روشویی چراغدار

 

جهت کسب اطالاعات بیشتر پیرامون آینه روشویی چراغدار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند